مردمداری از آثار دفاع مقدس بود


به گزارش دریافتی شنبه ایرنا از معاونت فرماندهی اجتماعی فارس، سرتیپ بهمن کارگر در جمع کارکنان ستاد فرماندهی انتظامی استان فارس در شیراز، دفاع مقدس را تثبیت کننده انقلاب و نظام دانست و افزود: دفاع مقدس را مردم آفریدند و نیروهای مسلح نیز جزیی از مردم هستند.
وی، با اشاره به برخی از ویژگی های بسیار خوب رزمندگان در دوران دفاع مقدس، گفت: جوانان امروز باید با الگو گرفتن از رزمندگان اسلام برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی ایران تلاش کنند.
کارگر، با بیان اینکه باب شهادت همواره بر روی کارکنان نیروی انتظامی باز است، اظهار داشت: در دفاع مقدس ماموران ژاندارمری، کمیته، شهربانی و پلیس قضایی در زمره اولین نیروهایی بودند که به مصاف با دشمن رفتند.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: خدمت در نیروی انتظامی همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، جهاد فی سبیل الله است و باید اعضای این نیرو قدر خود را بدانند.
کارگر، با بیان اینکه نقش نیروی انتظامی در نظام بی بدیل است، افزود: نیروی انتظامی در نیروهای مسلح یک نیروی استثنایی است زیرا با ماموریت های مختلف و متنوعی سرو کار دارد و تا زمانی که مردم پشتیبان این نیرو باشند، موفقیت های خوبی حاصل خواهد شد.
۷۳۷۱ /۶۱۱۸
دریافت خبر: احمد خضری ** انتشار دهنده: پرویندخت پاردسویی شیرازی

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا