معمای مرموز کشف ۲ سر در پایتخت

اجتماع > اجتماعی – با پیدا شدن سرهای ‌بریده زن و مردی جوان در زمین خاکی در خیابان شیخ بهایی، ‌تیم جنایی در برابر یک معمای پیچیده قرار گرفته است.

ساعت ۸صبح ۱۱ مرداد ماه رهگذری در حال عبور از خیابان شیخ بهایی بود که داخل یک زمین خاکی، صحنه هولناکی دید. سرهای بریده زن و مردی روی زمین افتاده و فردی تلاش کرده بود آنها را بسوزاند.او با داد و فریاد افرادی را که از خیابان عبور می‌کردند خبر کرد و ماجرا به پلیس گزارش شد.

طولی نکشید که مأموران کلانتری ۱۲۵یوسف آباد در محل حاضر شدند و همزمان گزارش این حادثه به قاضی سیدسجاد منافی آذر بازپرس جنایی تهران مخابره و او به همراه تیمی از کارآگاهان تجسس راهی محل شد.سرها متعلق به زن و مردی بود که داخل زمین خاکی که دورتا دور آن فنس کشیده شده افتاده بود؛ درست روبه‌روی برج‌های آ.اس‌.پ. آنطور که مشخص بود قاتل یا قاتلان پس از رها کردن سرها در آنجا تلاش کرده بودند آنها را بسوزانند و سپس محل را ترک کرده بودند اما به‌نظر می‌رسید خیلی زود آتش خاموش شده و چهره‌ها قابل شناسایی بود.

هردو قربانی جوان بودند و حدود ۳۰تا ۳۵سال سن داشتند. از سوی دیگر زمان زیادی از مرگشان نمی‌گذشت و احتمالا در نیمه‌های شب به قتل رسیده و قاتل یا قاتلان پس از مثله کردن اجساد، سرها را در زمین خاکی رها کرده بودند.این در حالی بود که در کنار سرها، قسمتی از لباس زنانه و یک لنگه کفش زنانه مشکی رنگ دیده می‌شد که به‌نظر می‌رسید متعلق به زن جوانی بوده که به قتل رسیده است.

کارآگاهان در نخستین فرضیه احتمال دادند که بقایای دیگر اجساد در همان حوالی باشد اما جست و جوی یک ساعته آنها در اطراف منطقه بی‌نتیجه ماند. در چنین شرایطی، با دستور قاضی جنایی، سرهای کشف شده به پزشکی قانونی منتقل شد تا هم هویت آنها شناسایی و هم با پیدا شدن بقایای اجساد، معمای این جنایت هولناک آشکار شود.

  • جنایت مرموز

خبرنگار همشهری دیروز با حضور در محل حادثه به گفت‌وگو با افرادی پرداخت که پلیس را خبر کرده بودند. یکی از آنها گفت: زمین خاکی حدود ۲هزار متر است که شنیده‌ایم صاحبش در خارج از کشور است. برای همین فقط دورتادور زمین راحصار کشیده بود اما قسمتی از فنس‌ها را مدتی قبل تخریب کرده و برداشته بودند. نمی‌دانیم چه کسانی فنس‌ها را برداشته بودند اما خیلی راحت می‌شد از خیابان شیخ بهایی وارد زمین خاکی شد.

وی ادامه داد: ساعت ۸صبح بود که صدای فریادهای مردی را شنیدم، وقتی از آن طرف خیابان خودم را به او رساندم متوجه شدم که رهگذر است و هنگام عبور از آنجا سرهای بریده را دیده است. خیلی وحشت‌زده بود. راستش من جرأت نمی‌کردم نگاه کنم اما همکارم گفت قربانیان زن و مردی جوان هستند.

من در همین حوالی کار می‌کنم اما قبل از آن هیچ مورد مشکوکی ندیده بودم. شخص دیگری نیز که محل کارش در نزدیکی زمین خاکی بود، گفت: این اطراف دوربین مداربسته وجود ندارد و احتمالا قاتل یا قاتلان از این موضوع خبر داشته‌اند که اجساد را احتمالا شبانه در این زمین خاکی رها کرده و قصد سوزاندن آنها را داشتند اما به‌احتمال زیاد آتش خیلی گر نگرفته و زود خاموش شده بود. وی ادامه داد:هیچ‌کس شب حادثه قاتل یا قاتلان را ندیده، چون این منطقه بسیار خلوت است و آنها احتمالا از قبل این منطقه را شناسایی کرده بودند. براساس این گزارش، تحقیقات در این پرونده در حالی ادامه دارد که هنوز بقایای اجساد قربانیان پیدا نشده و معلوم نیست آنها با چه انگیزه‌ای به قتل رسیده‌اند.

منبع: همشهری انلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا