مقررات جریمه تعیین تکلیف وضعیت خدمتی شامل مشمولان غایب در انتظار تصویب مجلس

جریمه تعیین تکلیف وضعیت خدمتی مشمولان غایب:

مقررات جریمه تعیین تکلیف وضعیت خدمتی شامل مشمولان غایب در انتظار تصویب مجلس

 

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا،سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد:مقررات جریمه در نظر گرفته شده برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی مشمولینی است که بیش از ۸ سال غایب و سن آنان بین محدوده ۲۷ تا ۵۰ سال می باشد.
این اطلاعیه می افزاید،با توجه به اینکه این موضوع در لایحه بودجه سال ۹۴ پیش بینی شده لذا در صورت تصویب مجلس شورای اسلامی ، این مقررات با در نظر گرفتن مبلغ جریمه تعیین شده از سال ۹۴ اجرایی خواهد شد.
گفتنی است :سازمان وظیفه عمومی ناجا به محض دریافت بخشنامه مربوط به جزئیات این مقررات ، اخبار مربوط به آن را از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان در سایت پلیس به نشانی www.vazifeh.police.ir اطلاع رسانی خواهد کرد، لذا متقاضیان از مراجعه به سازمان وظیفه عمومی خود داری نمایند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام وخسته نباشید خواهشن مبلغ برا سربازن فراری 8 سال و به بالا کم کنید خدایش پول تو این 8 سال از کجا بیاریم جای کار نداشتیم و الان فوقش 5 میلیون بشه با چند تا ضامن جور کرد بیشتر باش من که ندارم و وام جای بهم نمیدن بشتر از 5 نصف کنید مبلغ همه استقبال کنن اونای نیومدن بنویسن پل ندارن ده میلیون بزو.ر بشه 5 میلیون جور کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا