;
آخرین اخبار

ملاک عمل در انتخابات معیارهای رهبری است


به گزاری سایت نظام وظیفه به نقل از سایت پلیس، سردار حسین اشتری در دیدار با دانشجویان مجتمع آموزشی زنان پلیس ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حرم و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز مدظله العالی اظهار کرد: پیشاپیش ورود به دهه کرامت و همچنین روز دختر را خدمت شما بزرگواران تبریک عرض می‌کنم.

وی در ادامه ضمن گرامی داشت ایام ۱۴ و ۱۵ خردادماه، رحلت جانگداز امام (ره) عنوان کرد: از این جهت که در دوران حضرت امام (ره) و همچنین انقلاب اسلامی حضور داشتیم خدا را شاکریم؛ همه ما باید قدردان حضرت امام باشیم و با پیروی از تدابیر و منویات مقام معظم رهبری رضایت ایشان را به دست آوریم.

این مقام انتظامی در ادامه ضمن گرامی داشت ایام ۱۵ خرداد (سالروز قیام مردم عزیز ایران اسلامی) به رهبری حضرت امام (ره) اشاره کرد و گفت: یاد و خاطره شهدای معزز و والامقام آن دوران را نیز گرامی می‌داریم.

وی در ادامه خطاب به دانشجویان مجتمع آموزشی زنان پلیس عنوان کرد: خدا را شاکریم که امروز توفیقی نصیب بنده شد تا خدمت کسانی باشم که ان شاء الله آینده در دستان آنها خواهد بود.

سردار اشتری گفت: شما بزرگواران بدانید که توفیقی نصیب شما شده تا در دانشگاه علوم انتظامی امین و مجتمع آموزشی زنان پلیس مشغول تحصیل هستید و برای خدمت رسانی در آینده آماده می‌شوید.

این مقام انتظامی به ادامه تحصیل دانشجویان نیز اشاره و خاطر نشان کرد: در این خصوص معاونت تربیت و آموزش ناجا ارتقا تحصیلی را در کمیسیون‌های مربوطه بررسی و قطعاً مورد توجه قرار خواهد داد.

سردار اشتری در ادامه بر خوشایند سازی محیط آموزشی نیز تاکید کرد و گفت: در این راستا باید اقدامات لازم صورت بگیرد و مورد اهتمام باشد؛ بایستی در این خصوص اعتبارات لازم برای فراهم شدن امکانات مورد نیاز در اختیار شما قرار بگیرد.

وی به جذب بانوان اشاره کرد و افزود: در این خصوص بایستی براساس فرمایشات و تدابیر مقام عظمای ولایت اقدامات لازم را انجام دهیم و بانوان صرفاً برای مشاغلی که مخصوص آنهاست، به کارگیری شوند.

سردار اشتری تاکید کرد: بایستی زمانی که وارد مجموعه می‌شوید جوانان انقلابی، متعهد و ولایی باشید و براساس معیارها و نیازها نیز جذب و به کارگیری شوید.

این مقام انتظامی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات بانوان در ناجا گفت: فعال بودن و حضور در تمامی صحنه‌ها باعث پیشرفت در امور می‌شود پس این امر باید به نحو مطلوب انجام شود.

سردار اشتری در ادامه به نقش پلیس زن در ناجا اشاره و تصریح کرد: ناجا در جامعه با توجه به اهمیت مأموریت‌ها دارای جایگاه ویژه ای است خصوصاً پلیس زن نیز مورد احترام اقشار مختلف جامعه قرار دارد؛ اما آن چیزی که مهم است باید تمامی موازین شرعی از سوی شما بزرگواران به درستی رعایت شود چرا که مسئولیت سنگینی بر عهده شما قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس در معرض آسیب و تهدید در جامعه قرار دارد، گفت: باید متناسب با محیط مراقب چالش‌ها و آسیب‌ها باشیم و این امر را مورد اهتمام قرار دهیم.

لزوم ارتقا مهارت و توانمندی‌های دانشجویان

وی در ادامه به اهمیت مهارت‌ها و توانمندی دانشجویان نیز اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف ما رسیدن به پلیس حرفه‌ای است در واقع بایستی مأموریتی که بر عهده شما قرار می‌گیرد بتوانید به نحو احسن آن را انجام دهید؛ باید با توجه به جایگاهی که دارید مهارت‌های خود را نیز افزایش دهید.

سردار اشتری به موضوع استحکام خانواده تاکید و اشاره کرد: بانوان شاغل خصوصاً شما زنان پلیس باید این امر را مورد اهتمام قرار دهید و در این خصوص کوتاهی نکنید. اگر پایه‌های خانواده متزلزل شود قطعاً در انجام مطلوب مأموریت‌ها نیز تأثیرگذار خواهد بود.

انتخابات ۱۴۰۰ آینده کشور را تضمین می‌کند

وی در ادامه به حماسه بزرگ پیش رو (انتخابات ۱۴۰۰) نیز اشاره و افزود: این انتخابات برای کشور سرنوشت ساز است چرا که آینده کشور را تضمین می‌کند و اقتدار ما را در جهان و جایگاه جمهوریت و اسلامی را ارتقا می‌دهد.

این مقام انتظامی با تاکید به فرموده مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز مدظله العالی عنوان کرد: ایشان تاکید دارند که شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است؛ ان شاء الله در ۲۸ خردادماه شاهد حضور پرشور شما بزرگواران خواهیم بود؛ اما انتظار ما این است که خانواده‌های خود را نیز برای شرکت در انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رأی تشویق کنید.

سردار اشتری گفت: دشمن در عملیات رسانه‌ای و روانی به دنبال ناامید کردن مردم از شرکت در انتخابات و بی اهمیت نشان دادن آن است؛ باید تمام سعی خود را بر این بگذاریم که انتخابات پرشور و امنی را برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت انتخابات به عهده ناجا است، گفت: با به کارگیری ۳۰۰ هزار نفر از همکاران در سراسر کشور آماده برگزاری انتخاباتی امن و پرشور است، ان شاء الله با تهیه اطلس انتخابات شاهد مشکل امنیتی نخواهیم بود.

سردار اشتری با تاکید بر مشارکت در انتخابات خاطر نشان کرد: حضور در انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان و همچنین امیدواری مردم دلسوز به نظام مقدس خواهد بود

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه ملاک عمل در انتخابات معیارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز مدظله العالی است، گفت: بایستی با در نظر گرفتن معیارهای ایشان، فردی را انتخاب کنیم که دلسوز مردم، عدالت خواه، انقلابی، جهادی، مرد میدان و عمل باشد ضمن اینکه با فساد مبارزه کند و به توانایی جوانان این کشور نیز معتقد باشد.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: باید فردی انتخاب کنیم که بتوانیم در دنیا به او افتخار کنیم ضمن اینکه آن فرد نیز بتواند در مقابل دشمنان سینه سپر کند و از منافع ایران اسلامی دفاع کند.

وی ادامه داد: همه در این لباس مقدس خدمتگزار مردم شریف ایران اسلامی و ولایت هستیم پس باید در رسیدن به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

این مقام انتظامی در ادامه تاکید کرد: بایستی روحیه انقلابی خود را حفظ و ارتقا دهیم؛ حتماً تحولاتی که در جامعه رخ می‌دهد را رصد می‌کنیم البته وظیفه ما امنیتی و انتظامی است اما نسبت به مسائل سیاسی هم بی تفاوت نیستیم.

سردار اشتری در ادامه تاکید کرد: نباید اجازه دهیم که کشور عزیزمان به دست نااهلان بیفتد؛ به فرموده حضرت امام باید این نظام مقدس در دستان افرادی باشد که از خون شهدا و رشادت‌های آنها پاسداری کنند.

وی همچنین گفت: نیروهای مسلح به هیچ عنوان از هیچ شخص و یا جناحی طرفداری نمی‌کنند؛ همه ما پیرو خط ولایت هستیم.

سردار اشتری همچنین تصریح کرد: همه شما بزرگواران مُبلغ نیروی انتظامی هستید پس بایستی به وظایفی که به عهده شما گذاشته شده است آشنا باشید و با توانمندی بالا وارد میدان شوید.

سردار اشتری گفت براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته بحمدالله امروز اعتماد مردم به پلیس ارتقا یافته است که باید قدردان باشیم.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا