;
انتظامی

ممنوعیت ورود سگ های بزرگ به پارک ها

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: یکی از طرح‌های جدی که از اواسط فصل بهار شروع کردیم بحث نظم و انضباط و امنیت تفرجگاههاست چون مردم و خانواده‌ها در این ایام بیشتر از این تفرجگاه‌ها استفاده می‌کنند بنابراین طرح‌های ویژه ما شروع شده و مکلف کرده‌ایم که تمام کلانتری‌ها و یگان امداد مأموریت دارند که بحث ایجاد یک فضای مناسب و برخورد با تمام عناصر آلوده کننده تفرجگاه‌ها و پارک‌ها را در دستور کار روزانه خود قرار دهند و هر روز بالغ بر دو هزار پارک زیر نظر پلیس و کلانتری و یگان امداد ما قرار دارد و در این طرح پارک‌ها از لوث وجود اراذل و اوباش، معتادان متجاهر و مزاحمان نوامیس و خرده فروشان مواد مخدر پاک شدند.

سردار رحیمی گفت: دستوری که اخیراً صادر کردیم بحث ورود سگ‌ها به پارک هاست چون برخی با سگ وارد می‌شوند و رعایت هم نمی‌کنند به خصوص سگ‌های بزرگ که دیدن آن هم برای برخی از افراد رعب آور است. این موضوع در دستور پلیس قرار گرفته و اعلام می‌کنیم که ورود همه اینها به پارک ممنوع است و از نظر ما جرم مشهود است و برخورد قانونی توسط رده‌های مختلف پلیس در تهران به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

وی درباره شیوه‌های نظارتی نیز گفت: همکاران ما معمولاً به صورت پیاده در فضاها حضور دارند و در برخی جاها که فضا این اجازه را می‌دهد با خودرو یا موتور هم تردد دارند اما بیش از ۹۰ تا ۹۵ درصد به صورت پیاده تردد می‌کنند. چون مردم با دیدن پلیس احساس امنیت می‌کنند پس آنها به صورت گشت‌های دو یا سه نفره در تردد هستند و این گشت‌ها تا لحظه‌ای که مردم در پارک‌ها نشسته اند، استمرار خواهد داشت.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا