;
آخرین اخبار

مهارت آموزی سربازان، سرمایه‌گذاری برای رشد کشور است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین خوش‌اقبال روز چهارشنبه در جشنواره سرباز جوان و حضرت علی‌اکبر (ع) که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه برگزار شد، جایگاه سربازان را در مقام شرف و عزت کشور دانست و افزود: در نظام اسلامی، جایگاه سربازی علاوه بر مدافع سرزمینی، ارزش والای دیگری بنام دفاع از اعتقاد و مکتب را پیدا کرده و با خود به همراه دارد.

وی اظهار داشت: مقام و جایگاه سرباز تا به آنجا رفیع است که شخصیت مکتب‌ساز همچون شهید حاج قاسم سلیمانی خود را یک سرباز وطن دانسته و توصیه می‌کند که سنگ مزار او را به این نام مزین کنند.

خوش اقبال با بیان اینکه نیروی جوانی، ایمان و انگیزه سربازان کشور را سرزنده نگه می‌دارد، تاکید کرد: برای بهره برداری هر چه بهتر از این ظرفیت باید در آموزش سربازان متناسب با ظرفیت‌ها و نیازها قدم برداشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه همچنین گفت: از نشاط و پویایی سربازان و جوانان باید برای هویت بخشی ملی و ایجاد سر زندگی اجتماعی بهره برد.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و هماهنگی اضافه کرد: جبهه معاند امروز برای انحراف جوانان و افسرده کردن نیروی با نشاط اجتماع هدفمند اقدام می‌کند نباید گذاشت که این سرمایه و ظرفیت حیاتی آسیب ببیند.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از سربازان نمونه نیروهای مسلح استان کرمانشاه، از خانواده سرباز شهید ناجا «محمدرئوف رضایی» نیز با اهدای لوح، تجلیل شد.

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا