;
آخرین اخباراعزام به خدمتواکسیناسیون سربازان

مهلت معرفی مشمولان دانش آموخته سال ۱۳۹۹ تمدید شد

[ad_1]

سرهنگ «مسعود همتی» روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: به دلیل تشدید ویروس کرونا و تاخیر در اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، با اعلام ستاد کل نیروهای مسلح به کلیه مشمولان دانش آموخته تمامی مقاطع تحصیلی سال ۱۳۹۹ که می بایست تا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ نسبت به معرفی خود اقدام می کردند فرصت یک ماهه داده شد.

وی ادامه داد: این افراد در صورت قبولی به هر نحو (با آزمون یا بدون آزمون) در نیمسال اول تحصیلی (مهرماه) در هریک از واحدهای دانشگاهی مجاز تا پایان مهرماه نسبت به ثبت نام در دانشگاه اقدام کرده و غیبت برای آنان لحاظ نمی شود.

سرهنگ همتی خاطرنشان کرد: ضمنا مدت زمان تعیین شده قابل تمدید نبوده و این افراد صرفا در صورت قبولی در مهرماه و ثبت معافیت تحصیلی خود، مجاز به ادامه تحصیل خواهند بود.

این مقام انتظامی یادآور شد: سایر مشمولان، پس از اطلاع از نتایج در صورتی که درآزمون های سراسری پذیرفته نشده یا تمایل به ادامه تحصیل را نداشته باشند باید تا پایان مهرماه با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) نسبت به اخذ برگ آماده به خدمت و یا تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

وی گفت: تمام مشمولانی که برابر ضوابط قانونی برای تکمیل ظرفیت و یا نیم سال تحصیلی دوم سال ۱۴۰۰ (بهمن ماه) پذیرفته شده اند نیز صرفا تا پایان مهرماه امسال مهلت معرفی دارند تا ضمن معرفی خود و تعیین تکلیف خدمتی ،در صورت تمایل و با ارائه گواهی قبولی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در نیمسال دوم پس از دریافت برگ آماده به خدمت از تسهیلات تمدیدتاریخ اعزام تا زمان لازم بهره مند شوند.

سرهنگ همتی در پایان گفت: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی  [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند .

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا