;

موضوعات شهرسازی و خدمات شهری بیشترین مطالبات مردم در غرب تهران

به گزارش خبرگزاری مهر، جمال بافرانی شهردار این منطقه به همراه مدیر اداره بازرسی، معاونین خدمات شهری و محیط زیست و معماری و شهرسازی منطقه۲۱ با حضور در سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ به درخواست های شهروندان ساکن در محدوده این منطقه که بیشتر شامل موضوعات شهرسازی و خدمات شهری بود رسیدگی کردند.

بنابراین گزارش؛ در این جلسه شهردار و معاونین خدمات شهری و محیط زیست و معماری و شهرسازی منطقه۲۱ ضمن استماع درخواست های شهروندان این منطقه، دستورات لازم را جهت رفع این معضلات به واحدهای تابعه صادر کردند.


گفتنی است، علاوه بر ملاقات های مردمی شهروندان با شهرداران مناطق ۲۲گانه که در روزهای دوشنبه هر هفته در مناطق برگزار می شود شهروندان می توانند درخواست ها، نظرات و پیشنهادات خود را به صورت ۲۴ساعته از طریق راه های ارتباطی موجود سامانه ۱۸۸۸ در رابطه با حوزه های مختلف عملکردی مدیریت شهری در سامانه مذکور مطرح و ثبت نموده و موارد مدنظرشان را پیگیری نمایند.


در جلسات ارتباط مستقیم سامانه ۱۸۸۸ شهروندان با معاونین و شهرداران مناطق که از طریق تبلیغات محیطی گسترده در سطح شهر و بنا بر برنامه زمان بندی معین به اطلاع عموم می رسد، شهروندان می توانند به صورت تلفنی و مستقیم با مدیران حاضر در جلسه گفت و گو کرده و درخواست هایشان را مطرح نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا