;
انتظامی

میخواهیم هزار نهال تا پایان سال در مقرهای انتظامی پایتخت غرس کنیم

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با تبریک اعیاد مبارک و میمون شعبان المعظم و اینکه ائمه اطهار علیهم السلام راه و صراط مستقیم را به ما نشان دادند و به برکت وجود این عزیزان است که امروز ما با تعالیم و آموزه‌های الهی آشنا و مأنوس هستیم، بیان داشت: بطور حتم و یقین پویش مسیر اسلام ناب محمدی (ص) سعادت دنیا و آخرت را برای رهروان راستین آن به ارمغان خواهد آورد.

وی با تاکید بر اینکه درختکاری از سنت‌های مبارکی است که باید به درستی و خوبی پاس داشته شود، عنوان داشت: درختکاری از جمله سنت‌های نیک و پسندیده‌ای است که باید بطور جد به آن توجه و اهتمام شود و در کنار این مهم از درخت‌ها، جنگل‌ها و در یک کلمه منابع طبیعی خود به خوبی نگهداری و صیانت نمائیم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه امر به ورزش امر به معروف و امر به نیکی است، گفت: همه باید خود را در قبال مسائل و موضوعات زیست محیطی، اجتماعی، فرهنگی و … مسئول بدانند چرا که به قول گفتنی هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اهتمام جدی بر کاشت درخت در مقرهای انتظامی در پلیس پایتخت، عنوان داشت: تلاش ما بر این است که تا قبل از پایان سال جاری تعداد هزاران نهال در مقرهای انتظامی پلیس پایتخت غرس شود.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + چهار =

دکمه بازگشت به بالا