;
انتظامی

نتیجه همکاری مجموعه انتظامی اردبیل و گیلان تأمین امنیت است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار هوشنگ حسینی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هم افزایی دو استان معین ضامن امدادرسانی در زمان وقوع حوادث است، اظهار کرد: در ارتباط با حوادث غیرمترقبه اگر چنانچه سیل، زلزله و آتش سوزی در هر دو استان رخ دهد ما مکلف هستیم به عنوان استان معین نسبت به یکدیگر کمک بکنیم.

وی افزود: در بحث مرز و مرزبانی، سرقت و یا تصادفات و همچنین جلوگیری از فرار خودروهای دستور دار، مأمورین انتظامی دو استان باید با همکاری، هماهنگی و تعامل به وظایف خود عمل کنند.

سردار حسینی با اشاره به اینکه باید نسبت به جرم و مجرم با همکاری با یکدیگر اشراف داشته باشیم، افزود: تعامل و همکاری باید به نوعی باشد که امنیت اجتماعی و فردی در هر دو استان به نحوه شایسته پیش برود.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در نشست امروز بیشتر بحث و تبادل نظر در ارتباط با جاده‌های مواصلاتی بین دو استان اردبیل و گیلان بود.

سردار حسینی، افزود: به لحاظ موهبت‌های الهی که در استان گیلان وجود دارد مردم استان اردبیل روزهای پنجشنبه و جمعه به به این استان سفر می‌کنند و موقع برگشت نیز کار عزیزان ما در پلیس راه را زیاد می‌کنند.

وی ادامه داد: همچنین مردم استان گیلان با استفاده از موهبت‌های الهی در استان اردبیل مانند رشته کوه سبلان و آب‌های گرم سبلان همواره نسبت به استفاده از این آب‌ها و طبیعت منطقه به استان اردبیل سفر می‌کنند.

سردار حسینی، تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه انتظامی استان‌های اردبیل و گیلان ایجاد امنیت پایدار و خدمت به مردم است.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا