;
انتظامی

نتیجه همکاری مجموعه انتظامی اردبیل و گیلان تأمین امنیت است


به گزارش خبرنگار مهر، سردار بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هم افزایی دو استان معین ضامن امدادرسانی در زمان وقوع است، اظهار کرد: در ارتباط با حوادث غیرمترقبه اگر چنانچه سیل، زلزله و در هر دو استان رخ دهد ما مکلف هستیم به عنوان استان معین نسبت به یکدیگر کمک بکنیم.

وی افزود: در بحث مرز و ، و یا تصادفات و همچنین جلوگیری از فرار خودروهای دستور دار، مأمورین دو استان باید با همکاری، هماهنگی و تعامل به وظایف خود عمل کنند.

سردار حسینی با اشاره به اینکه باید نسبت به جرم و مجرم با همکاری با یکدیگر اشراف داشته باشیم، افزود: تعامل و همکاری باید به نوعی باشد که و فردی در هر دو استان به نحوه شایسته پیش برود.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در نشست امروز بیشتر بحث و تبادل نظر در ارتباط با جاده‌های مواصلاتی بین دو استان اردبیل و گیلان بود.

سردار حسینی، افزود: به لحاظ موهبت‌های الهی که در وجود دارد مردم استان اردبیل روزهای پنجشنبه و جمعه به به این استان سفر می‌کنند و موقع برگشت نیز کار عزیزان ما در را زیاد می‌کنند.

وی ادامه داد: همچنین مردم استان گیلان با استفاده از موهبت‌های الهی در استان اردبیل مانند رشته کوه سبلان و آب‌های گرم سبلان همواره نسبت به استفاده از این آب‌ها و طبیعت منطقه به استان اردبیل سفر می‌کنند.

سردار حسینی، تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه انتظامی استان‌های اردبیل و گیلان ایجاد و خدمت به مردم است.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا