;
انتظامی

نحوه تمدید گذرنامه‌های منقضی و مراحل صدور برگ گذر موقت اربعین

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار مهدی حاجیان سخنگوی فراجا گفت: مراحل صدور برگ گذر موقت ویژه اربعین از روز یکشنبه ۶ شهریورماه در دفاتر پلیس +۱۰ انجام خواهد شد که هزینه آن به مراتب کمتر از هزینه صدور گذرنامه است و طی ۴۸ ساعت در درب منزل تحویل داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه از امروز شنبه نیز مورخ پنجم شهریور تمدید گذرنامه زائران اربعین حسینی (ع) در مراکز استان و شهرستان‌های سراسر کشور آغاز شده است، ادامه داد: افرادی که تاریخ گذرنامه ۱۰ ساله آنها منقضی شده به شرط سالم بودن مدارک گذرنامه، می‌توانند ضمن مراجعه به پلیس مهاجرت و گذرنامه در مراکز استان‌ها و نیز پلیس اطلاعات در فرماندهی انتظامی شهرستان‌ها ضمن تحویل گذرنامه منقضی شده، نسبت به درخواست تمدید آن اقدام کنند.

سخنگوی فراجا تصریح کرد: گذرنامه‌هایی که تاریخ صدور آنها ۶ شهریورماه ۱۳۹۱ است و تاریخ ۱۰ ساله آنها منقضی شده تا ۶ ماه تمدید خواهد شد؛ ضمناً گذرنامه‌هایی که زیر ۶ ماه اعتبار داشته باشند نیز تمدید می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: در مرزها به هیچ عنوان تمدید گذرنامه صورت نخواهد گرفت و مردم عزیز با گذرنامه فاقد اعتبار هرگز به مرزها مراجعه نکنند.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا