;
انتظامی

نمایشگاه‌های پرمخاطب ۲۰ روز قبل از برگزاری با پلیس هماهنگ کنند

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور پایتخت در گفتگو با شبکه خبر با اشاره به حواشی به وجود آمده در محدودیت گذاشتن پلیس برای نمایشگاه بین المللی در روز گذشته گفت: اشتباه از سمت افرادی بود که اقدام به برگزاری نمایشگاه کرده بودند چرا که در بلند مدت باید نمایشگاه‌های پرمخاطب به شهر آفتاب منتقل می‌شد و در کوتاه مدت هم باید متقاضیان برگزاری نمایشگاه با پلیس برای هماهنگی ساعت برگزاری صحبت می‌کردند.

وی افزود: نمایشگاهی که الان در حال برگزاری است تا سه روز آینده ادامه دارد و با توجه به صحبت‌هایی که با دوستانمان در اداره ثبت داشته‌ایم قرار شد پلیس محدودیت‌های ورودی را بر دارد. اما ساعت برگزاری را تغییر دادیم و ساعت ۹ صبح تا سه بعدازظهر قرار شد نمایشگاه فعالیت کند.

حمیدی با اشاره به چرایی تغییر ساعت نمایشگاه گفت: ساعت اصلی نمایشگاه برای بعدازظهر بود و در آن محل به هیچ عنوان پلیس نمی‌توانست ترافیک را مدیریت کند و برای اینکه نمایشگاه هم تعطیل نشود با توجه به رایزنی‌هایی که انجام شد در نهایت تصمیم به تغییر ساعت گرفته شد و برای بعدازظهر نمایشگاه تعطیل است و فقط در بازه زمانی ۹ صبح تا سه بعدازظهر اجازه فعالیت دارد.

رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: باید نمایشگاه‌های پرمخاطب در شهر آفتاب برگزار شود و تا شش ماه آینده هم هر نمایشگاه پرمخاطبی که قرار است در تهران برگزار شود باید از ۲۰ روز قبل جلسات کارشناسی را با پلیس برگزار کند و برای ساعت برگزاری نمایشگاه هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نمایشگاه‌های پرمخاطب کدام نمایشگاه‌ها هستند، گفت: نمایشگاه‌های پرمخاطب یعنی نمایشگاه‌هایی که عامه مردم از آن استقبال می‌کنند، یعنی گروه خاص، صنایع و شرکت‌های خاص نیستند مانند نمایشگاه‌هایی که مربوط به پوشاک، لوازم خانگی، ارزاق و بهاره هستند اما نمایشگاه‌هایی که محصول خاص تولید می‌کنند نمایشگاه‌های خاص محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به نمایشگاهی که در ضلع جنوبی مصلی تهران در حال برگزاری است، گفت: این نمایشگاه تخصصی است، ما مشکلی با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی نداریم اما وقتی نمایشگاه مخاطب عام پیدا می‌کند باید برای برگزاری ساعت آن از ۲۰ روز قبل هماهنگی‌های لازم انجام شود.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا