;
انتظامی

نوجوان ۱۹ ساله دارابی از چنگ آدم‌ربایان رهایی یافت

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ علیرضا نوشاد ، با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی ربایش نوجوانی ۱۹ساله در ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری در یکی از محلات بخش فورگ داراب، بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده و در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد سرنشینان یک سواری پژو ۴۰۵ با پلاک مخدوش این نوجوان را ربوده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع به منظور حفظ جان این فرد، ماموران پلیس آگاهی تلاش گسترده ای را آغاز و مطلع شدند آدم ربایان به دلیل اختلافات مالی با پدر فرد ربوده شده (معامله ناصواب مواد مخدر) او را گروگان گرفته‌اند.

سرهنگ نوشاد تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی و تحقیقات میدانی موفق شدند در این خصوص ۲ نفر از آدم‌ربایان را شناسایی و با استفاده از شیوه و شگردهای خاص پلیسی آنان را کمتر از ۱۷ روز در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: روز گذشته همدستان آدم ربایان که عرصه را برخود تنگ دیده بودند گروگان را در شهرستان بندرعباس رها و فرد ربوده شده خود را به پلیس آگاهی داراب معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه فرد ربوده شده صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، اظهار کرد: متهمان ۲۴ و ۶۰ ساله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و تلاش برای شناسایی و دستگیری دیگر همدستان آنان با جدیت ادامه دارد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا