آخرین اخبار

نیروی انتظامی با تمام ظرفیت خود حافظ ارزش‌های انقلاب استبه گزارش سایت نظام وظیفه، سردار حسین اشتری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان البرز با تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهید قاسم سلیمانی و همچنین ارتحال آیت‌الله مصباح یزدی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و اولویت‌هایی که وجود دارد به صورت دوره‌ای بر اجرای دستورالعمل‌ها، تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در فرماندهی انتظامی استان‌ها نظارت ویژه صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های خوبی در استان البرز صورت گرفته است، افزود: استان البرز به واسطه تنوع قومیتی، وجود فرهنگ‌های مختلف و چند فاکتور دیگر از استان‌های مهم کشور محسوب می‌شود که همکاران بنده در این استان برای تأمین امنیت شهروندان با یک اقدام جهادی، بیشتر از توان و وقت خود گذاشته‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس با انجام اقدامات فرهنگی و آگاهی بخشی به شهروندان نقش برجسته‌ای در پیشگیری از جرایم دارد، تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی در سطح کشور با تمام توان و ظرفیت خودش حافظ ارزش‌های نظام و انقلاب است.

گستردگی و تنوع مأموریت‌های پلیس بسیار بالاست

وی با بیان اینکه پلیس در زمینه‌های اجتماعی، امنیتی و فضای مجازی اقدامات برجسته‌ای را انجام داده است، ادامه داد: گستردگی و تنوع مأموریت‌های پلیس بسیار بالا بوده و حجم بالایی از کار از سوی نیروهای انتظامی صورت می‌گیرد.

سردار اشتری با اشاره به نقش برجسته پلیس در اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا یادآور شد: اقدامات مثبتی در راستای مقابله با بیماری کرونا از سوی پلیس انجام شده که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به مقابله با محتکران مواد ضدعفونی و اجرای محدودیت‌های اخیر اشاره کرد.

وی تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، مصوبات ستاد ملی کرونا باید انجام شود که تأکید پلیس نیز بر همین موضوع و حفظ سلامت شهروندان است.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان متذکر شد: ما همه توان خود را به کار گرفته‌ایم تا مردم فهیم کشورمان در نهایت آرامش، زندگی خود را ادامه دهند و امیدواریم سرباز خوبی برای ولایت بوده و پاسدار خون شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و شهدای حریم وطن و حرم باشیم.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا