;
آخرین اخبار

نیروی انتظامی به معنای واقعی سرباز ولایت و نظام است


به گزارش خبرنگار مهر، سردار صبح چهارشنبه در مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره در رشت با اشاره به اینکه در دو سال اخیر جز سازمان‌های با عملکرد خوب است، گفت: ناجا نقش مهمی در مسئله تأمین امنیت انتخابات و برگزاری باشکوه آن داشت.

وی با بیان اینکه ناجا در بین در برگزاری رزمایش همدلی مومنانه عملکرد بسیار خوبی داشت، افزود: کارکنان ناجا ۲۰۰ هزار بسته معیشتی را در دوران در سطح کشور توزیع کردند.

معاون تبلیغات و روابط عمومی با اشاره به اینکه تقدیر رهبری از کارکنان این مجموعه انگیزه و تکلیف ما را دوچندان کرد، بیان کرد: رمز موفقیت نیروی این بوده که تمام فعالیت‌های خود را بر طبق تدابیر رهبری پیش می‌برد و به معنای واقعی ولایت و نظام است.

سردار بهرامی با اشاره به اینکه باید به انتظارات رهبری در حوزه قرآنی پاسخ دهیم، تصریح کرد: انس با قرآن با کلام ممکن نیست و در عمل باید ثابت شود و فتح الباب انس با قرآن قرائت روزانه این کتاب آسمانی است.

وی با بیان اینکه تلاوت قرآن موجب انس با آن می‌شود، عنوان کرد: طبق احادیث، تلاوت قرآن در هر موقعیتی توصیه شده است و این موضوع نشان دهنده اهمیت تلاوت روزانه آن است.

توجه به خودصیانتی ضروری است

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: تلاوت قرآن در خانه توصیه بزرگان دینی است و موجب برکت و حفظ انسان می‌شود.

سردار بهرامی با بیان اینکه ایرانی‌ها در بحث ترجمه و تفسیر قرآن از سایر ملل جلوتر هستند، بیان کرد: این موضوع نشان دهنده نبوغ ایرانی‌ها است و فهم و ترویج آن در جامعه ما نیازمند اراده بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه باید تمامی امور خود را بر طبق مفاهیم قرآن قرار دهیم، افزود: مردم ایران بر اساس عمل به قرآن طاغوت را از کشور بیرون کردند و انقلاب اسلامی ما برگرفته از عمل به آیات الهی بود و ۴۳ است که بر همین روال حرکت می‌کنیم.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه در دوران با عمل به قرآن به پیروزی رسیدیم، گفت: به وعده‌های الهی ایمان داریم و می‌دانیم که آیات و وعده‌های خدا درباره ظالمانی همچون صدام صادق شد.

بهرامی با اشاره به اینکه انتقام الهی از آمریکا و اسرائیل و آل سعود دور نیست، افزود: امید زیادی به آینده داریم و در اکثر زمینه‌ها به خودکفایی رسیده‌ایم و واکسنی تولید کرده‌ایم که دیگران حتی از تولید سرنگ آن نیز عاجز هستند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی باید با خدمت بیشتر به مردم سطح خود را ارتقا دهد تصریح کرد: نخستین قدم برای موفقیت بیشتر خود صیانتی و سپس خدمت به مردم است.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یک =

دکمه بازگشت به بالا