;
انتظامی

نیروی انتظامی محور تأمین امنیت عمومی و اجتماعی است


به گزارش سایت به نقل از مهر، در حاشیه نشست فصلی فرماندهان، رؤسا و معاونان که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، گفت: هدف اصلی اینجانب برای حضور در این نشست با حضور فرماندهان، رؤسا و معاونان ناجا، عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی و تشکر از زحمات تمامی مسئولان، فرماندهان و سربازان جان برکف ناجا است.

وی ادامه داد: این سربازان، پاسداران نظم و امنیت در کشور هستند؛ امنیت امروز را مدیون حضور این عزیزان هستیم و به تعبیر فرماندهی معطم کل قوا، « از ستون‌های استوار امنیت در کشور است».

وزیر کشور با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف حضور در این جلسه بررسی اقدامات در دستور کار نیروی انتظامی است، گفت: کارهای بسیار مهمی در نیروی انتظامی به ویژه در حوزه هوشمندسازی انجام شده است؛ ان‌شاءالله با تحقق پلیس هوشمند یک گام بسیار بزرگ در ارتقاء نیروی انتظامی برداشته خواهد شد.

وحیدی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی از قدرت‌های ارزشمندی برخوردار شده و همچنین با بهره مندی از فناوری‌های روز به عنوان نیروی حرفه‌ای مطرح است؛ ضمن اینکه نیروی انتظامی دارای نیروهای جان برکفی است که در تأمین امنیت کشور و مردم و همچنین مبارزه با موادمخدر و هر آنچه که این کشور را به تباهی می‌کشاند مبارزه می‌کند.

وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی استوار و مردانه در این راه ایستاده است و ما نیز به آن افتخار می‌کنیم، از سویی عده‌ای حرف‌های بی‌منطق و ماجراجویانه می‌زنند، اما ما می‌گوییم که سند صحت عمل ما در مبارزه با موادمخدر، شهدای بزرگ نیروی انتظامی است.

وحیدی در خصوص هوشمندسازی پلیس گفت: بکارگیری فناوری‌های روز، چابک‌سازی و پاسخ به هنگام، توسعه اشراف اطلاعاتی و استفاده از ظرفیت‌های برون‌سازمانی برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر از محورهای اصلی پلیس هوشمند است که در این راستا اقدامات مطلوبی انجام شده است.

وزیر کشور تصریح کرد: نیروی انتظامی محور تأمین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است و همه دستگاه‌ها باید برای رفع نیازها و خواسته‌های ناجا هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 13 =

دکمه بازگشت به بالا