همراهی آمبولانس های هلال احمر با کاروان های زیارتی زائران امام(ره)

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از همراهی آمبولانس های این سازمان با کاروان های زیارتی حرم مطهر امام (ره) خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، شاهین فتحی در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح های ویژه ترافیکی گفت: در این آمبولانس ها یک کادر درمانی کاروان های زیارتی را همراهی می کند تا در صورت لزوم به ارائه خدمات درمانی بپردازند.

وی افزود: بیش از ۷۰۰ نیروی عملیات نجات گر و کادر درمانی نیز در اطراف حرم مطهر به زئران حرم امام راحل (ره) خدمات رسانی می کنند.

فتحی همچنین از آمادگی کامل پایگاه های امداد هوایی سازمان امداد و نجات برای پوشش بیست و هشتمین سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) خبر داد.

وی گفت: برای اجرای طرح ترافیک تابستانه پلیس هم ۱۰۲۶ آمبولانس ، ۳۶۴ خودروی نجات و ۲۳ فروند بالگرد در جاده های کشور در صورت نیاز به مسافران تابستانی خدمات رسانی می کنند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمرهمچنین با اشاره به کارکرد این سازمان در طرح ترافیک نوروز امسال افزود: حدود ۲ هزار عملیات مربوط به ایام نوروز است که به بیش از ۱۲۰۰ نفر خدمات رسانی شد و ۳۷۱ نفر نیز در عملیات نجات فنی از خودروهای حادثه دیده، رهاسازی و نجات داده شدند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا