;
انتظامی

همکاری و تعامل با ناجا باعث امنیت پایدار شهر می شود

[ad_1]

به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی با بیان اینکه شهرداری تهران صرفاً نهادی خدمتگزار نیست بلکه جز نهادهای اجتماعی به شمار می‌رود که در اجرای وظایف خود نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک با فرماندهی انتظامی است، عنوان داشت: هماهنگی و تعامل دوسویه با مجموعه فرماندهی انتظامی کشور باعث نظم بخشی و امنیت پایدار شهر خواهد بود.

شهردار تهران از آمادگی شهرداری تهران برای همکاری با فرماندهی انتظامی خبر داد و گفت: شهرداری آمادگی دارد در طرح‌های ارتقا معیشت کارکنان خدوم انتظامی همکاری کند.

وی اظهار داشت: شهرداری در انجام وظایف خود نیاز دارد تا مشارکت جمعی با نهادهای مرتبط و مردم داشته باشد که یکی از نهادهای همکار و مهم در این رابطه فرماندهی کل انتظامی کشور است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های بی شائبه و شبانه روزی کارکنان خدوم انتظامی، خاطر نشان کرد: هدف این است تا در آینده تهران را به عنوان شهری الگو معرفی شود که در این راستا یکی از کارهایی که اخیراً در شهر تهران توسط پلیس در حال انجام می‌باشد جمع آوری معتادان متجاهر بوده که این کار چهره کلانشهر تهران را تا حدودی تغییر می‌دهد و در مراحل بعدی نیاز است تا همین همکاری در خصوص کودکان خیابانی و متکدیان و … نیز صورت پذیرد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا