همیاری ایشان در سال ۶۹ در جشن گلریزان آزادی زندانیان را ارج می‌نهیم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، در متن پیام تسلیت سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور آمده است: همانا مشیت الهی بر آن تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در بی‌کران هستی است.


 


در ادامه این پیام آمده است: بدینوسیله اعضای هیئت امناء، هیات مدیره و کارکنان ستاد دیه کشور غم ارتحال یاور صدیق امام و یار و رفیق صادق رهبری را به ملت شریف ایران اسلامی تسلیت عرض کرده و همیاری خالصانه آن مجاهد نستوه را در برگزاری نخستین جشن گلریزان به سال ۶۹ شمسی و همچنین کمک‌های معنوی و مادی هر ساله ایشان در راستای آزادی زندانیان نیازمند را ارج می‌نهمیم.


 


در پایان این پیام آمده است: رجاء واثق دارد خدمات بی‌شائبه و اقدامات ماندگار امیر سازندگی در راستای خدمت‌رسانی و سرافرازی ملت شریف ایران اسلامی، بویژه اقشار آسیب‌پذیر کشور چون باقیات الصالحاتی ارزشمند برای وی خواهد بود. «ان‌شاءالله» باشد همه بازماندگان و دوستداران، در این ضایعه بزرگ استوار بر تقدیر حضرت حق باشیم که همانا خداوند رحمان در آیه ۱۵۶ سوره مبارکه بقره می‌فرمایند: الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ.


 


 منبع: snn

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا