;
آخرین اخبار

هم پیمان هستیم که ساحت مقدس پیشکسوتان احیا شود/ مثل کوه مقابل مشکلات ورزش خواهم ایستاد

به گزارش برنا، دکتر سید حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در مراسم رونمایی از سردیس دو تن از پیشکسوتان ورزش بوکس اظهار داشت: در هر یک از این مناسبت ها و گردهمایی ها خدا را شکر می گویم که در خدمت بزرگان ورزش هستم و امیدوارم نتیجه کار به سود ورزش کشور باشد.

او افزود: تکالیف بسیار زیادی روی زمین است که از خدا می‌خواهم این توان را به ما بدهد بتوانیم این وظایف را انجام بدهیم. قدردان محبت‌ها و تلاش های پیشکسوتان ورزش هستیم که حضور همه عزیزان قدردانی از ورزش است.

دکتر سجادی خاطرنشان کرد: خاک پای همه پیشکسوتان و گوش شنوای ورزش کشور خواهم بود. سعی می کنم مثل کوه در مقابل مشکلات ورزش بایستم و برای اعتلای ورزش کشور همه تلاش خود را انجام بدهم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از نوجوانی به ما یاد دادند که به زمین ورزش و پیشکسوتان احترام بگذاریم. هرکس که یک روز زودتر از ما در ورزش وارد شده و یک گام از ما جلوتر و عاشق ورزش است پیشکسوت محسوب می‌شود. سعی کردیم همه این آموزه ها را در هر جایی که خدمت کردم به کار بگیرم.

او افزود: هم پیمان هستیم که ساحت مقدس پیشکسوتان احیا شود. آماده دریافت طرح‌هایی هستیم که برای اجر نهادن به مقام پیشکسوتان باشد. در ورزش هیچ کس جای کسی دیگه را تنگ نخواهد کرد به شرط اینکه اخلاق لحاظ شود.

سجادی در پایان گفت: من ولایت و کشورم هستم و حالا وظیفه خودم می‌دانم که به ورزش کشور خدمت کنم. تشکر می‌کنم بابت همه اتفاقات خوبی که توسط دکتر صالحی امیری و همکارانشان در کمیته ملی المپیک رقم خورده است.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا