هوشمندسازي مانع از جعل کارت هاي پايان خدمت و معافيت شده است

هوشمندسازي مانع از جعل کارت هاي پايان خدمت و معافيت شده است


به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، “سرهنگ نبي رحيمي ” گفت: از افزايش ميزان رضايت مندي مشمولان و خانواده هاي آنان از عملکرد کلي سازمان وظيفه عمومي و رويکرد جديد سازمان ( الکترونيکي کردن ثبت تمامي درخواست ها و پاسخ ها ) نسبت به سنوات گذشته خبر داد و گفت: پيام هاي واصله از دفتر نظارت همگاني 197 ، نشان دهنده ارزيابي مثبت مردم از عملکرد سازمان وظيفه عمومي ناجا در سال گذشته مي باشد.

وي افزود: الکترونيکي شدن خدمات سازمان وظيفه عمومي و ضرورت انجام نظارت هاي سيستمي مستمر، در سال گذشته توانسته تأثير بسزايي در صيانت از کارکنان و عملکرد مجموعه سازمان داشته باشد.

رئيس بازرسي سازمان وظيفه عمومي ناجا همچنين خاطرنشان کرد: با هوشمند سازي کارت هاي معافيت و پايان خدمت و سامانه اي شدن اطلاعات مشمولان و سربازان، تاکنون حتي يک مورد کارت هوشمند جعلي کشف نشده است.
سرهنگ رحيمي يادآور شد: با تلاش هاي فني و هدفمند کارشناسان بازرسي اين سازمان و در جريان نظارت هاي سيستمي که از سامانه اطلاعاتي وظيفه عمومي انجام مي شود، جاعلان کارت هاي معافيت و پايان خدمت قديمي شناسايي و برخوردقضايي لازم با آنها صورت گرفته است .

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينکه بيش از 50 درصد از تقاضاهاي مردمي به مراکز 197 در تهران و استان ها، مربوط به تأخير و تعجيل تاريخ اعزام به خدمت است، اعلام کرد: اين موضوع براي تسهيل و تسريع درخواست هاي مشمولان در دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس +10) قابل ثبت و پيگيري مي باشد و ضرورتي براي مراجعه حضوري به سازمان و يا رده وظيفه عمومي در استان ها و حتي دفتر نظارت همگاني 197 نمي باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا