;
آخرین اخبار

هیچ گونه حذف یا معافیتی در طرح جایگزینی خدمت دوره پسادکتری قرار ندارد


به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری ، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: چندی پیش موضوعی با عنوان طرح پیشنهادی جایگزینی خدمت وظیفه عمومی فارغ التحصیلان دوره پسا دکتری از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به ارائه شد که این موضوع ابهاماتی را در اذهان عمومی به همراه داشت.

بدین وسیله به اطلاع تمامی مشمولان عزیز می رساند، موضوع مطرح شده صرفا در قالب طرح پیشنهادی ارائه شده و هیچ گونه حذف دوره ضرورت یا معافیت در این پیشنهاد لحاظ نشده است.

این پیشنهاد در حال بررسی کارشناسی بوده و هیچ گونه تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است که به محض حصول نتیجه مراتب به صورت رسمی ابلاغ و اطلاع رسانی می شود.

در این اطلاعیه آمده است؛ در حال حاضر طرح های جایگزین و پروژه های مطالعاتی توسط نخبگان و محققان در حال اجرا بوده و تمامی مشمولان واجد شرایط می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند و در صورت بررسی موضوع، نتیجه از سوی سازمان وظیفه عمومی به عزیزان اطلاع رسانی می شود.

 مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال خبرسربازی در پیام رسان سروش به نشانی  [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 17 =

دکمه بازگشت به بالا