;
آخرین اخبار

ورود بازرسی ناجا به پرونده “سیلی به صورت مامورپلیس”

[ad_1]

فرمانده نیروی انتظامی ضمن دفاع از مامور راهور ناجا گفت: در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، موضوع را تا احقاق حق سرباز وظیفه شناس پیگیری می کنیم.

به گزارش ایسنا سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهارکرد: دستورات ویژه برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور ناجا صادر شده است و در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، نیروی انتظامی با قاطعیت پیگیر این موضوع خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه جانانه از حقوق کارکنان خود دفاع خواهیم کرد و هیچ گونه گذشتی نداریم،گفت: سربازان وظیفه را چون فرزندان خود می دانم و قطعا در صیانت از شخصیت، کرامت و حق و حقوقشان لحظه ای درنگ نمی کنم.

فرمانده نیروی انتظامی یادآور شد: معاون حقوقی و امور مجلس ناجا همچنین بازرسی کل نیروی انتظامی به این مسئله ورود پیدا کرده اند و موضوع در دست بررسی است.

اشتری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات ناجا در اجرای محدودیت‌های کرونایی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی علاوه بر انجام ماموریت های ذاتی و محوله خود، از همان ساعات اولیه شیوع ویروس کرونا در کشور برای خدمت رسانی به مردم شریف ایران اسلامی و همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با شعار “حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت” با آمادگی کامل حضور داشت.

وی به اجرای طرح محدویت ترددهای شبانه و بین شهری اشاره کرد و  ادامه داد: از ابتدای آذرماه سال جاری نیروی انتظامی با به کارگیری بیش از ۴۵۰ هزار نفر روز از همکاران ما در نیروی انتظامی  در بیش از ۱۹۰۰ نقطه از کشور برای خدمت رسانی به مردم به کارگیری شده اند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده ناجا ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های دکتر “سعید نمکی” – وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی – و حضور در پلیس راهور ناجا عنوان کرد: نیروی انتظامی تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی خود را برای مراجعه کنندگان آماده کرده است و همچنان پرقدرت و با تمامی امکانات در کنار کادر درمان و مردم خواهیم بود.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا