وقوع جرم در تفرش ۱۹ درصد کاهش یافت


به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ روح الدین یوسف وند گفت: کاهش سوانح رانندگی به ویژه تصادفات منجر به فوت یکی از مهم ترین اولویت هایی اجرایی است که از سوی پلیس و با مشارکت جمعی شهروندان و همه دستگاه های متولی با جدیت دنبال می شود.
وی با بیان اثربخشی بسیار خوب برنامه های اجرایی در حوزه ارتقای فرهنگ ترافیکی در سطح شهرستان افزود: این رویکرد که با مشارکت شهروندان به دست آمده باعث شده که در ۹ ماهه نخست سال جاری تصادفات فوتی در سطح شهرستان ۲۵ درصد، تصادفات جرحی ۴۰ درصد و تصادفات خسارتی ۱۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته باشد.
سرهنگ یوسف وند تصریح کرد:‌ از ابتدای سال تاکنون یک نفر در حوزه درون شهری و دو نفر در حوزه برون شهری در سطح شهرستان در سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند.
وی در ادامه از کاهش ۱۹ درصدی جرایم در ۹ ماهه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: با به کارگیری حداکثر توان اجرایی پلیس در شهرستان و اجرای طرح های امنیتی مختلف در سال جاری و جلب مشارکت های اقشار مردمی در حوزه نظم و امنیت، اقدامات چشمگیری در راستای کاهش جرایم به دست آمده است.
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش افزود: تسریع در خدمت رسانی به شهروندان، برخورد جدی با افراد مجرم و سابقه دار، مقابله با مزاحمان نوامیس و اراذل و اوباش، کنترل مجرمان سابقه دار و آموزش و آگاه سازی اقشار مختلف مردم، مقابله جدی با آسیب های اجتماعی و بدحجابی، برگزاری کلاس های آموزش همگانی در مساجد و مدارس از جمله اقداماتی است که در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفته است.
سرهنگ یوسف وند در پایان با تاکید بر اجرای طرح های امنیتی در تفرش در راستای ارتقاء امنیت از شهروندان خواست در صورت اطلاع یا مشاهده هر گونه اقدام مجرمانه از سوی افراد فرصت طلب موضوع را از طریق تماس با ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
۶۹۹۲/۳۰۷۵ خبرنگار: آذر اسفندیاری*** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده اصفهانی

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا