;
انتظامی

پایان دی ماه ۱۴۰۰ آخرین مهلت پرداخت جرایم رانندگی با تخفیفبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سرهنگ محمدحسن ابراهیم پور رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت: امسال با پیشنهاد نیروی انتظامی و تصویب مجلس شورای اسلامی، جریمه دو برابری ناشی از دیرکرد پرداخت جرایم رانندگی در سال‌های ۱۳۹۹ و قبل آن در سال ۱۴۰۰ بخشیده شد و رانندگان تا سی ام دی ماه ۱۴۰۰ مهلت دارند جریمه‌های معوقه خود را پرداخت نمایند و از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند.

وی گفت: رانندگان برای بهره مندی از این بخشودگی باید اصل جریمه خود را تا پیش از پایان دی ماه پرداخت کنند و در غیر این صورت دو برابری جرایم به قوت خود باقی خواهد بود.

رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا در پاسخ به بهترین روش برای پرداخت جرایم رانندگی گفت: رانندگان می‌توانند با نصب اپلیکیشن “پلیس من” بر روی گوشی همراه خود نسبت به استعلام و پرداخت و همچنین بهره مندی از سایر خدمات پلیس راهور استفاده نمایند.

سرهنگ ابراهیم پور در ادامه بیان داشت بهترین درگاه برای پرداخت جرایم رانندگی به غیر از اپلیکیشن پلیس من استفاده از درگاه‌های بانکی است.

وی به رانندگان توصیه کرد به غیر از درگاه‌های بانکی و اپلیکیشن پلیس من از هیچ اپلیکیشن یا سایت دیگری برای پرداخت جرایم استفاده کنند و حتی المقدور پرداخت جرایم خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا