;
آخرین اخبار

پذیرش سالانه ۱۲ هزار سرباز در مرکز آموزشی شهید دستغیب جهرم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شفیعیان صبح دوشنبه در نشست بررسی مشکلات مرکز آموزشی شهید دستغیب ناجا گفت: مرکز آموزشی شهید دستغیب ناجا جهرم سالانه با پذیرش ۱۲ هزار سرباز به عنوان جزئی از پازل توسعه این شهرستان نقشی تأثیر گذار دارد.

وی بر لزوم تأمین امکانات رفاهی برای خانواده‌های سربازان به منظور ملاقات با فرزندانشان تاکید کرد و افزود: این سربازان سفیران فرهنگی برای این شهرستان هستند، که باید به نیازهای آنان توجه شود.

وی با تاکید بر رونق این مرکز، افزود: نگاه توسعه‌ای به این مرکز باعث می‌شود تا این شهرستان از لحاظ فرهنگی و اجتماعی نیز رونق پیدا کرده و پتانسیل‌های این شهرستان در کشور نمود خوبی داشته باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه جهرم ضمن قدردانی از مردم این شهرستان در توجه و حساسیت ویژه به این مرکز ابراز کرد: حساسیت و توجه ویژه شهروندان به این پادگان، نشان از قدمت ۹۸ ساله این مرکز در جهرم است.

شفیعیان تصریح کرد: مرکز آموزشی شهید دستغیب ناجا جزئی از پازل توسعه شهرستان جهرم است و قطعاً باید نگاه ویژه ای به این مکان بشود.

فرماندار ویژه جهرم بر لزوم توجه ویژه به نیازمندی‌های این مرکز تاکید کرد و گفت: باید همه ادارات و ارگان‌ها نهایت تلاش و همکاری خود را با این مرکز داشته باشند.

فرمانده مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا هم در این نشست یادآور شد: موقعیت مکانی، اجتماعی و امنیتی این مرکز نقش بسزا و تأثیرگذاری بر توسعه اقتصادی، اجتماعی و صیانتی شهرستان جهرم در استان فارس دارد.

سرهنگ شکرخدا لطفی عنوان کرد: جایگاه معنوی، اجتماعی و سیاسی شهر جهرم ایجاب می‌کند تا همه مسئولین امر در سایر نهادها با جدیت، پشتکار و همدلی بیشتری به مردم و توسعه هرچه بیشتر شهر گام بردارند.

او اضافه کرد: مرکز آموزشی شهید دستغیب ناجا جهرم با موقعیت استثنایی خود، در طول سال میزبان بیش از ۱۲ هزار سرباز از بیش از ۲۲ استان کشور است.

فرمانده مرکز آموزشی شهید دستغیب جهرم خاطرنشان کرد: این مرکز می‌تواند سهم عمده‌ای در توسعه و شناخت این شهرستان در حوزه فرهنگی و گردشگری در نقاط مختلف کشور داشته باشد.

[ad_2]

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا