;
انتظامی

پلمب ۳ قهوه خانه به دلیل استعمال قلیان و رفتارهای هنجارشکنانه


به گزارش سایت به نقل از مهر، سرهنگ نادر مرادی رئیس اماکن اظهار کرد: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی و شیوع ویروس منحوس ، روز گذشته تیم‌هایی از مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با بکارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در ساماندهی اصناف و برخورد با ناهنجاری‌ها، ۳۰ آبان ماه از تعدادی سفره خانه‌های سنتی و ‌های سطح بازدید صورت گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ بیان داشت: در این طرح نظارتی، مأموران به ۳ قهوه خانه مشکوک شدند و که در بازدید صورت گرفته دریافتند، متصدی سفره خانه با بستن درهای ورودی و خروجی صنف خود بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضمن استعمال این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم و انجام برخی رفتارهای کرده که با هماهنگی قضائی واحدهای صنفی مذکور به علت تخلفات صنفی شدند.

این مقام با اشاره به اینکه متصدی این واحدهای صنفی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند، خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از شیوع دوباره ویروس منحوس کرونا حفاظت از سلامتی شهروندان از اولویت‌های اصلی پلیس بوده و از شهروندان تقاضا دارم تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعاً از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا