;
انتظامی

پیام ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به مناسبت هفته بسیج


به گزارش خبرنگار مهر، متن این پیام به شرح ذیل است:

«نهاد مقدس در طول دوران پرافتخار انقلاب اسلامی (دوران هشت سال دفاع مقدس، دفاع از ارزش‌ها، مقابله با معاندان و فتنه گران، در گوناگون مثل سیل و و همچنین بیماری منحوس ) همیشه در صحنه حاضر بوده و به عنوان بازوی توانمند ولایت در مسیر تعالی و پیشرفت کشور تلاش بی وقفه و اثرگذاری داشته است. این نهاد مقدس هم اکنون به عنوان یک الگوی موفق در سایر بلاد اسلامی مورد استفاده قرار گرفته و به همین خاطر مورد غضب و عناد و هجمه مستکبران عالم قرار می‌گیرد.

تفکر و مدیریت بسیجی حلقه گمشده امروز در بخشهای مختلف است. تفکر و مدیریتی که هرجا وارد شده راه را برای حل مشکلات گشوده و افتخار و اقتدار آفریده است. اکنون این الگوی نجات بخش فراروی همگان قرار دارد.

امروز بسیجی به عنوان پیشبران بیانیه گام دوم انقلاب امروز هم در عرصه سازندگی و آبادانی و هم جهاد تبیینی، نهایت تلاش خود را نموده و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و استکباری خود ناکام خواهند گذاشت.

سازمان عقیدتی سیاسی با تبریک به تمام بسیجیان سلحشور و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و جبهه مقاومت و سید الشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی و تاسی از فرهنگ و تفکر بسیجی و با تربیت مکتبی در تراز نظام و انقلاب اسلامی در دفاع از ارزش‌ها و حفظ دستاوردهای نظام و آرمان‌های انقلاب از هیچ کوششی دریغ ننموده تا این انقلاب و میراث شهدا توسط سکاندار جانباز و بسیجی فرماندهی معزز کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز به دست صاحب اصلی اش حضرت بقیه الله اعظم برسد.

ان شاء الله

رئیس

»


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا