کار کارآگاهان آینده سخت تر می شود


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی تاکید کرد: همان طور که برای ما، کسانی الگو بودند باید برای کارآگاهان آینده هم سرمشق باشیم.
مقیمی، پیشرفت تکنولوژی با تغییرات پیرامونی آن را سریع عنوان کرد و گفت: استفاده از امکانات و تکنولوژی روز جهت پیشرفت و ارتقای دانش کارآگاهان بسیار ضروری است.
وی افزود:پلیس آگاهی جای مقدسی است، ما قدردان کارآگاهان شهید، جانباز، پیشکسوتان و همه تلاشگران بی وقفه این عرصه هستیم. پلیس آگاهی محل بارش رحمت الهی است و در حقیقت آنهایی موفق تر هستند که بتوانند از این رحمت بیشتر بهره مند شوند؛ به طور قطع باید روی در ورودی آن نوشت در این محل با وضو وارد شوید.
وی با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم، مالباخته، مظلوم و کمک به عدالت اجر عظیمی دارد، تاکید کرد: بالاترین توفیق در خدمت، نصیب این سازمان شده است و از خدا می خواهیم که این توفیق از ما سلب نشود.
سردار مقیمی ادامه داد: پلیس آگاهی به صورت مستقیم در ایجاد و توسعه امنیت نقش مهمی دارد که در قبال این امنیت هر خیری که برای مردم به وجود بیاید قطعا بازتاب انرژی آن به خانواده های ما خواهد رسید.
سردار مقیمی به دیدار و دلجویی از خانواده های شهدا توسط روسای پلیس آگاهی سراسر کشور نیز تاکید و تصریح کرد: شهدا و جانبازان، اعتبار این سازمان و خانواده های آنان نیز افتخار ما به شمار می آیند.
رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی همچنین خاطرنشان کرد که مشکل اساسی ما اختلاف بین نسل هاست و باید با بهره گیری از نیروی جوان و فراهم کردن محیط مناسب برای ارائه ایده ها تلاش کنیم .
مقیمی تصریح کرد: استفاده از ایده های نو و خلاقانه نیروهای جوان را جدی بگیریم و خلاقیت ها را در نطفه خفه نکنیم.
اجتمام۹۱۰۵**۱۷۷۶
تنظیم:معصومه نیکنام** انتشاردهنده:لیلاخطیب زاده

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا