کاهش آمار تلفات جاده ای در استان کرمان


به گزارش ایرنا سردار رضا بنی اسدی فر روز پنجشنبه در آیین معارفه فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر در سالن مداحی پور جیرفت بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و افزود: خودروها استاندارد لازم را ندارند لذا باید در رانندگی احتیاط کرد.
وی اظهار کرد: سال گذشته ۱۰۰ هزار نفر از اتباع بیگانه در استان کرمان دستگیر شدند و در این زمینه برخورد قاطع می کنیم.
فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: شرایط نامساعد کشور افغانستان سبب ورود افاغنه غیرمجاز به این منطقه شده است.
وی بیان کرد: امنیت مطلوبی در استان کرمان حاکم است که باید قدر این نعمت را دانست و برای حفظ این امنیت از تمام توان خود باید استفاده کنیم.
سردار بنی اسدی فر گفت: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه ترویج شود تا شاهد اثرات آن در جامعه باشیم.
وی خاطرنشان کرد: با ایجاد تعامل در استان کرمان، ۱۱ شهرستان جنوب، شرق و شمال شرقی این استان عملیاتی شد و همکاران نیروی انتظامی برای گذران خدمت عملیاتی به استان های دیگر نمی روند و در همین استان خدمت عملیاتی خود را سپری می کنند.
وی گفت: به واسطه تهاجم فرهنگی بداخلاقی هایی را در سطح جامعه شاهد هستیم و ماهواره و شبکه های اجتماعی مشکلاتی را در جامعه بوجود آورده است.
فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: خیلی از مشکلات سطح جامعه امنیتی نیست و مشکلات اجتماعی هستند که مسئولان با سیاستگذاری صحیح این مشکلات را می توانند برطرف کنند.
وی گفت: یکی از مشکلات جنوب کرمان بازار محصولات کشاورزی است که ارتباط مستقیم در زمینه افزایش یا کاهش جرایم این منطقه دارد لذا مسئولان در این زمینه تلاش جهادی انجام دهند.
وی بیان کرد: ۷۰ درصد جرایم خشن مربوط به جنوب و شرق استان است لذا به مشارکت بیشتر مسئولان و مردم نیاز داریم.
در این آیین سرهنگ جانمحمد مهدوی نیا به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی ابوذر معرفی و از خدمات سرهنگ نصرالله قادری تقدیر شد.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
۷۴۵۰/۳۰۲۸

انتهای پیام /*منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا