کسر از خدمت نويسندگان مقالات برتر همايش ملي خدمت سربازي

کسر از خدمت نويسندگان مقالات برتر همايش ملي خدمت سربازي

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سردار “سيد حميد صدرالسادات”رئیس این سازمان گفت: همايش ملي خدمت سربازي که در بهمن ماه سال 92 برگزار شد، توانست با مشاركت گسترده سازمانها و نهادهاي كشور اعم از ستاد كل نيروهاي مسلح، ارتش، سپاه، وزارت دفاع و … ، دانشگاههاي تهران، پيام نور، علامه طباطبايي و ساير سازمانهاي مرتبط در موضوع خدمت وظيفه عمومي و با حضور پررنگ اساتيد و اعضاء هيئت علمي دانشگاهها و جوانان عزيز و به طور خاص سربازان نخبه اين مرزو بوم ، نمودي عيني از تبلور مديريت جهادي را در عرصه تحقيق و پژوهش به منصه ظهور برساند.
وي با اشاره به اينکه در اين همايش تلاش شد تا در راستاي تعالي نظام خدمت سربازي از تمامي ظرفيت‌ها و فرصت هاي موجود، استفاده شود، افزود: 27 سازمان در برگزاري اين همايش با سازمان وظيفه عمومي ناجا مشارکت داشتند و استقبال خيلي خوبي نيز از اين همايش شد.
سردار صدرالسادات، تصريح کرد: مجموعه اين اقدامات كه در سطحي بالا و فراتر از انتظار و با مديريت هوشمندانه به اجرا درآمد موجب شد تا اين همايش در سطحي كم‌نظير در كشور برگزار شود.
به گفته رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا، 2 هزار و 900 چکيده مقاله و هزار و 250 مقاله به دبيرخانه همايش ارسال همچنين 10 ميزگرد و نشست علمي در موضوعات مختلف با مشارکت سازمان هاي مختلف برگزارشد و در نهايت مجوز اعطاي كسر از خدمت دوره ضرورت (حداکثر تا 6 ماه) براي نويسندگان مقالات برتر اين همايش از بنياد نخبگان ستاد کل نيروهاي مسلح کسب شد.
سردار صدرالسادات يادآور شد: برداشت هاي متفاوت از اعطاء كسر از خدمت دوره ضرورت، منجر شد تا فرايند اعطاء به کساني که حائز رتبه اول شدند، طولاني شود اما با تدبير و دستور رياست ستاد کل نيروهاي مسلح سرلشگر دکتر فيروزآبادي و پيگيري سازمان وظيفه عمومي ناجا، اين ابهام برطرف شد.
وي ادامه داد: پرونده نويسندگان مقالات برتر که برابر نظريه اعضاء کميته داوران همايش حائز رتبه برتر شده بودند تکميل و به بنياد نخبگان نيروهاي مسلح ارسال شده و به زودي پس از طرح در کميسيون مربوطه، ميزان کسر از خدمت دوره ضرورت براي هريک از نويسندگان تعيين و به اين عزيزان ابلاغ خواهد شد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. با سلام من سرباز راهور سنندج هستم.ایا طرح اماری برای حوادث ترافیکی شهر سنندج می توانم انجام دهم؟ایا کسری خدمت شامل طرح هاای اماری نیز میشود؟با تشکر

  2. سلام من سرباز استان گلستان هستم. آیا طرح پژوهشی یا مقالات شیمی ک در زمینه بررسی ترکیبات دارویی انجام دادم و هم اکنون انجام می دهم. آیا کسری خدمت تعلق می گیرد؟ با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا