;
انتظامی

کشف ۱۰ کیلو هروئین از یک تاکسی/ همدستان راننده دستگیر شدند


به گزارش سایت به نقل از مهر، سرهنگ در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه راننده یک دستگاه خودروی سواری تاکسی ضمن تهیه از قاچاقچیان و سوداگران مرزهای شرقی کشور پس از انتقال مواد به ، اقدام به توزیع آن در سطح می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از مأموران عملیات ویژه این قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی آغاز و مأموران دریافتند راننده تاکسی با همکاری همدستانش به تازگی مقادیری قابل توجهی مواد مخدر تهیه و در حال حرکت به سمت پایتخت هستند.

حسنوند با اشاره به تکمیل رصدهای اطلاعاتی توسط مأموران عملیات ویژه ، افزود: با هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران این پلیس به اعزام شدند و رصد خودروهای عبوری را در دستور کار قراردادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران عنوان کرد: پس از ساعت‌ها پایش و گشت زنی هدفمند در یکی از محور مواصلاتی در نهایت خودروی مذکور مشاهده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه توقیف و هر سه سرنشین آن دستگیر شدند.

وی با اشاره به این که در بازرسی از خودرو مقدار ۱۰ کیلو و ۵۰ گرم کشف شد، خاطرنشان کرد: متهمان به همراه مواد مکشوفه پس از به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شدند.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا