;
انتظامی

کشف ۲۵ تن آرد یارانه‌ای در کارگاه تولید رشته


به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام تحقیقات از احتکار و مصرف غیر مجاز آردهای دولتی و یارانه‌ای در شهر “محمودآباد” مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با شناسایی محل دپو آردهای دولتی خارج از شبکه توزیع با کسب مجوز قضائی و حضور نماینده اتحادیه اصناف از محل مورد نظر بازدید و ۱۹۵ کیسه ۴۰ کیلویی آرد یارانه‌ای و همچنین ۴۴۰ کیسه آرد که تبدیل به ۲ هزار و ۳۴۷ بسته ۲ کیلیویی رشته شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه مالک این کارگاه تولیدی بیش از ۲۵ تن و ۴۰۰ کیلو آرد یارانه‌ای دولتی که باید در اختیار نانوایی‌های دولتی قرار می‌گرفت را احتکار کرده و برای سودجویی و کسب منفعت غیر قانونی با تبدیل به رشته، آن را در بازار آزاد به فروش می رسانده است تصریح کرد: کارشناسان ارزش این محموله را بیش از ۲ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال اعلام کردند.

سردار ابراهیمی در پایان ضمن اشاره به دستگیری ۶ متهم در این رابطه و معرفی آنان به مراجع قضائی از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا