;
انتظامی

کشف ۵۳۷ کیلوگرم مواد مخدر در خوزستان/ ۳ باند سوداگران منهدم شدند


به گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار درباره جزئیات این خبر بیان کرد: برای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه قاطع با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات مستمر پلیسی از فعالیت ۳ باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان‌های و مطلع شدند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ۲۴ ساعت گذشته و در ۳ عملیات مقتدرانه ۸ نفر از اعضای ۳ باند قاچاق مواد مخدر را به هنگام انتقال و همچنین در محل دپوی مواد مخدر در شهرستان‌های اهواز و امیدیه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: مأموران در بازرسی‌های خود توانسته‌اند که ۲ دستگاه خودروی کامیون و پژو، محل دپوی متهمان مقدار ۵۳۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک و یک قبضه اسلحه شکاری را کشف کردند.

وی ادامه داد: همچنین برای تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در هفته گذشته ۲ مرحله طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در مناطق کوی علوی (کوچه شویعه) و کوی رمضان به اجرا در آمد که در این ارتباط ۱۵ نفر خٌرده فروش دستگیر، ۲۸ نفر معتاد متجاهر جمع‌آوری و مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر کشف و تعداد ۱۴ باب پاتوق، محل خرید و فروش و استعمال مواد مخدر پلمب شدند.

سردار صالحی تاکید کرد: سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت بدانند که با آنها با شدت برخورد می‌شود و اجازه جولان به آنها نخواهیم داد.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا