;
انتظامی

کشف ۵ قبضه سلاح گرم و سرد در ری/۸ باند سازمان یافته متلاشی شد


به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ صبح پنج شنبه در حاشیه برگزاری طرح رعد ۵ که در برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همکاران من در فرماندهی شهرستان ری طی ۴۸ ساعت گذشته در اجرای تدابیر فرماندهی انتظامی بزرگ پنجمین مرحله از طرح رعد را به اجرا گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این طرح حاصل یک ماه کار اطلاعاتی و فنی بوده است گفت: اقداماتی که در این طرح انجام شد شامل دستگیری ۵۱۰ نفر متهم، متلاشی شدن ۸ باند سازمان یافته‌ها اعم از سارقین یا قاچاقچیان، دستگیری ۱۶۸ نفر سارق، کشف ۱۱ فقره انواع و بازگرداندن انواع اموال مسروقه با صاحبان و مالباختگان، ۳۲ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در این طرح کشف شده است.

جلیلیان از کشف و ضبط ۵ قبضه سلاح سرد و گرم از متهمین خبر داد و افزود: کشف ۱۴۳ کیلوگرم انواع و دستگیری ۴۶ نفر قاچاقچی خرده فروش یا قاچاقچیان عمده نیز دستگیر شدند.

وی از تحویل ۲۰۲ نفر از اتباع غیرمجاز در این شهرستان نیز خبر داد و بیان داشت: این افراد به اردوگاه برای طرد از کشور فرستاده شدند.

فرمانده انتظامی ری به دستگیری ۸ نفر از منطقه نیز اشاره کرد و اظهار داشت: بیش از ۱۳۰۰ لیتر انواع نیز طی طرح رعد کشف و در این خصوص ۱۲ نفر در دستگیر شدند و ارزش ریالی همه اموال مکشوفه اعم از مسروقه و بیش از ۱۳ میلیارد تومان بود که حاصل طرحی که در ۴۸ ساعت گذشته اجرا شده است.

وی گفت: طی سه ماه گذشته شهرستان ری با ۱۲ در صد کاهش سرقت و ۱۴ درصد افزایش کشف سرقت و ۵۰ درصد افزایش دستگیری سارقین حائز رتبه برتر است و ۸۱ درصد جرایم به عنف و خشن و زورگیر داشته ایم.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا