;
انتظامی

کشف ۷ قبضه سلاح گرم در غرب تهرانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار کیوان ظهیری ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: با اجرای شانزدهمین مرحله طرح ارتقا امنیت اجتماعی محله محور، با هدف مبارزه با سارقان جرایم خشن، مالخران و کشف کالای قاچاق در ۶ شهرستان تابعه غرب استان تهران در ۷۲ ساعت گذشته، ۱۱۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگی مقام قضائی با اجرای بیش از ۲۸۵ حکم قضائی، ۷۸۰ نفر دستگیر شدند که از بین این دستگیر شده‌ها، ۴۰۲ نفر سارق و مالخر بودند، گفت: در راستای اجرای این طرح ۱۱ باند بزرگ سرقت منهدم و ۳۵۶ قلم اموال سرقتی کشف شد.

ظهیری با اشاره به کشف ۶۳ کیلوگرم انواع مواد افیونی بیان داشت: در جریان اجرای این طرح ۱۲۶ نفر خرده فروش، قاچاقچی و ۲۷۰ معتاد متجاهر دستگیر و به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در اجرای این طرح هفت قبضه سلاح گرم کشف شد، تصریح کرد: کشف ۶۳ تیغه سلاح سرد از دیگر دستاوردهای این طرح بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف ۲۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق تصریح کرد: در این راستا ۹۰ هزار لیتر قاچاق سوخت کشف شد.

سردار ظهیری همچنین در پایان خاطرنشان کرد: دستگیری ۴۲ نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی و نزاع‌های دسته جمعی از سطح ۶ شهرستان غرب استان تهران از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح بود.

گفتنی است؛ با هماهنگی انجام شده تمامی متهمان دستگیر شده به مقامات قضائی تحویل داده شدند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 1 =

دکمه بازگشت به بالا