;
انتظامی

کشورهای متخاصم هزینه می‌کنند تا مواد مخدر ارزان وارد کشور شود


سرهنگ در گفت و گو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا با حجم بالا به پایتخت وارد می‌شود و در شهرهای همجوار کشف نمی‌شود، گفت: مواد مخدری که با حجم بالا وارد پایتخت می‌شود قطعاً از مسیرهای پنهانی و غیر اصلی وارد می‌شوند پایتخت می‌شوند. البته راه‌های مقابله و مبه با مواد مخدر مختلف و متفاوت است و اشراف بر این مسائل روز به روز در حال افزایش است.

به گفته رئیس پایتخت در بخش‌هایی که مواد مخدر با حجم بالا وارد می‌شود، پلیس قطعاً با یک فرآیند و اقدامات اطلاعاتی به سرشاخه اصلی و تحویل گیرنده اصلی مواد مخدر دست پیدا می‌کند.

وی افزود: البته در یک بخشی در پایتخت دسترسی داریم و بلافاصله مواد مخدر وارد شده به پایتخت را توقیف می‌کنیم اما ممکن است در یک بخشی هم این مواد مخدر به دست مصرف کننده برسد.

کشورهای متخاصم هستند که مواد مخدر ارزان قیمت وارد کشور می‌کنند

حسنوند در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه برخی از افراد می‌گویند پلیس بر قیمت گذاری مواد مخدر نظارت دارد، گفت: هیچ زمانی مردم کشور این حرف را نمی‌زنند و برخی از کشورهای متخاصم در شبکه‌های اجتماعی این شبهات را مطرح می‌کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: این کشورها با پرداخت سوبسیدهای مواد مخدر در امر تهیه و تولید مواد مخدر دست دارند و همین‌ها هستند که مواد مخدر با قیمت‌های ارزان را به کشور وارد می‌کنند.

وی اظهار کرد: در امر مبارزه با مواد مخدر پلیس ۲۴ ساعته فعالیت می‌کند و در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر هیچ اغماضی ندارد.

حسنوند در پایان گفت: این کشورها با چنین رفتارهایی سعی در تخریب وجهه پلیس دارند، همچنین با ارزان قیمت مواد مخدر جوانان و نوجوانان را هدف گرفته اند.


منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =

دکمه بازگشت به بالا