کلانتری بهارستان ؛ آماده دریافت اطلاعات درباره مفقودان

سردار اشتری در محل حادثه پلاسکو

فرمانده نیروی انتظامی : شهروندانی که بستگانی از آنها درحادثه ساختمان پلاسکو مفقود شده است ، به کلانتری بهارستان مراجعه کنند.

فرمانده نیروی انتظامی ؛ مردم اخبار را از صدا و سیما دریافت کنند

به گزارش خبرگزاری صداو سیما ، سردار اشتری پس از خروج از جلسه ستاد بحران در گفتگو با خبرنگاران ، درباره حادثه پلاسکو با اشاره به حضور پلیس در محوطه افزود: هیچ مورد امنیتی نداشتیم و اگر کسی گمشده ای دارد به کلانتری بهارستان اطلاع دهد.


سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد تا تصمیمات توسط سخنگو به اطلاع مردم برسد و همه مسئولان تلاش دارند تا عملیات امداد به خوبی و به سرعت پیش برود.

* ادامه تدابیر امنیتی در محدوده پلاسکو

 فرمانده نیروی انتظامی از ادامه عملیات تامین امنیت محدوده حادثه پلاسکو خبر داد.

سردار حسین اشتری  که در محل حادثه پلاسکو حضور دارد ، درباره روند عملیات آواربرداری افزود: دیشب هم اقدامات خوبی در این زمینه انجام شد .

وی گفت: اقدامات امنیتی انجام شده است و خیابان های منتهی به محل حادثه در کنترل نیروی انتظامی قرار دارد.

سردار اشتری ادامه داد : در آخرین جلسه ستاد بحران دستورالعمل های خوبی برای اقدامات انتظامی و ترافیکی صادر شده است.

وی گفت: تاکنون هیچ مورد امنیتی نداشته ایم و امیدواریم تا پایان کارهم شاهد اتفاقی نباشیم ، ضمن اینکه همکارانم در اطراف محل حادثه وکوچه های منتهی به پلاسکو حضور دارند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور تاکید کرد : شهروندانی که اطلاعاتی از بستگان مفقود شده خود دارند به کلانتری بهارستان مراجعه کنند.

سردار اشتری در پاسخ به این سوال که آیا محدودیت های ترافیکی فردا هم ادامه خواهد  داشت ؟ افزود : محدودیت های ترافیکی که روز گذشته اعلام شده است ، ادامه دارد و امیدواریم مردم فردا با در نظر گرفتن این محدودیت ها از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا محیط برای خدمت رسانی  آماده باشد.

وی گفت : با تصمیم ستاد بحران مقرر شد اطلاعات  را سخنگوی این ستاد به رسانه ها اعلام کند و مردم به اخبار متناقض سایت های خبری غیرمعتبر توجه نکنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا