;
انتظامی

کودک ربوده شده به آغوش مادر برگشتبه گزارش سایت نظام وظیفه به نقل از مهر، سردار سید محمد صالحی درباره جزئیات این خبر گفت: در تیرماه سال جاری به دنبال تماس تلفنی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت یک دستگاه خودرو به همراه نوزاد ۴ ماهه، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان خوزستان به پیدایش خودروی سرقتی بدون حضور نوزاد در فردای همان روز اشاره کرد و گفت: با بررسی میدانی و انجام تحقیقات تخصصی کارآگاهان دریافتند که موضوع کاملاً خانوادگی و با یک سناریو از پیش طراحی، انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس با بررسی‌های تخصصی محل اختفای نوزاد را که به خانواده‌ای در یکی از استان‌ها تحویل داده شده شناسایی کردند، بیان کرد: کارگاهان به‌محض اینکه از حضور این خانواده به همراه نوزاد در شهرستان اهواز مطلع شدند در یک عملیاتی پلیسی و کاملاً غافلگیرانه ضمن دستگیری مجرمان، نوزاد را به آغوش مادر بازگرداندند.

سردار صالحی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کردند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی داده شدند.منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 10 =

دکمه بازگشت به بالا