;
آخرین اخبار

یزدانی: اشتباه کردم/ مسوولان نظام وظیفه کمکم کنند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، سیاوش یزدانی بامداد سه شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: خیلی تحت قشار بودم و بنا به دلایلی مجبورم سکوت کنم. نمی توانم همه حرف ها را بزنم اما با صداقت حرف می زنم و باید از حق خودم دفاع کنم.

وی افزود: می دانستم باید بعد از ۶ ماه به سربازی بروم. و باشگاه می دانست و هر روز می گفت درست می شود و با سرباز قهرمان اتفاق خوبی می افتد و گفتم یکماه بیشتر فرصت ندارم. نمی دانستم به کدام بخش ارتش یا سپاه می روم و دو روز پیش فهمیدم سهمیه سپاه هستم و باید به فجر سپاسی بروم.

وی افزود: به فرهاد مجیدی گفتم شرایط روحی من خراب است و به مصطفی آجورلو زنگ زدند و بعد گفتند که چرا سیاوش پیگیری کرده و از آن پس دعوایی بین باشگاه و نظام وظیفه شروع شد و روح ما هم خبر نداشت و دودش به چشم ما رفت. خیال ما را راحت کرده بودند که اتفاق بدی نمی افتد. من حتی تا امروز امیدوار بودم  و با تیم به مشهد رفتم. گفتند به فجر سپاسی برو و بعد از سه ماه تو را پس می گیریم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: ۳۰ سال زحمت کشیدم و بازیکن تیم ملی و استقلال بودم اما با سهل انگاری تمام زندگی من نابود شد و نمی دانم یقه چه فردی را بگیرم. حتی امروز در رختکن گفتم تکلیفم چه می شود و ۵ ماه است که از مسوولان باشگاه می شنوم که همه چیز درست می شود. اگر سرباز می شدم زودتر تعیین تکلیف می کردند. این همه  زحمت کشیدم و ۴ ماه تا جام جهانی مانده است. نظام وظیفه هم می خواهد قانون مداری خود را اثبات کند و الان قربانی شده ام.

وی ادامه داد: داشتم درسم را می خواندم یک استوری گذاشتم که قبل جلسه کنکور که یک فوتبالست هم می تواند تحصیل کرده باشد اما خیلی راحت من را از درس خواندن محروم کردند و سازمان سنجش هم من را قربانی کرد. از مسوولان خواهش می کنم که به من کمک کنند. سه ماه به من فرصت بدهند تا کنکور قبول شوم. سرم کلاه رفته است. اصلا اشتباه کردم و فقط به کمک شما نیاز دارم. از قانون توقع حمایت دارم.

یزدانی گفت: تا الان سکوت کردم و کلی حرف نگفته دارم اما حرف زدن به ضرر خودم می شود. هر اتفاقی که افتاده است، دوست دارم تا قانون کمکم کند. نمی دانم کجا خودم را معرفی کنم. دو روز دیگر پنجره فجر بسته می شود.  

منبع:ایرنا

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا