;
آخرین اخبار

۲ مدرسه در نیکشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد

به گزارش خبرگزاری برنا ، رحیم‌بخش بلیده‌ای  معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری نیکشهر اظهار داشت: مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در حاشیه شهر نیکشهر از سوی وارث مرحوم نصرالله یاوری و با پیگیری و همکاری دکتر محمود عسکری رئیس هیات مدیره بنیاد برکت کشور در زمینی به مساحت هزار مترمربع ساخته شد.

وی افزود: این مدرسه با زیربنای ۴۱٠ مترمربع فضای آموزشی و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه با همت ۲ خیر کلنگ احداث مدرسه ۶ کلاسه روستای سرگرانی بخش مرکزی شهرستان نیکشهر نیز به زمین زده شد، خاطرنشان کرد: اقدامات و خدمات اثر بخش خیرین برای همیشه تاریخ در ذهن مردم نیکشهر ماندگار خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری نیکشهر ادامه داد: ۱۳٠ نفر دانش آموزی که در فضای فرسوده تحصیل می کردند با همت خیرین بزرگوار در آینده ای نزدیک در یک فضای استاندارد مشغول به تحصیل خواهند شد.

بلیده ای تصریح کرد: تمامی هزینه های احداث و اجرای این مدرسه توسط زوج خیّر مدرسه ساز «خانم دکتر گلسا علوی و دکتر امیرحسین » متقبل شده و به یاد مادر بزرگ بزرگوارشان بانو« فاطمه ستار زاده»، راه اندازی می شود.

وی گفت: این مدرسه ۶ کلاسه با زیر بنای ۳۱۱ متر مربع در زمینی به مساحت ۲ هزار و۵۸۸مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال ساخته خواهد شد.

 

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا