;

اولویت یگان حفاظت فرودگاه ها حفظ کرامت مردم و مسافران است


به گزارش ایرنا، سردار صفرعلی موسوی روز یکشنبه در آیین معارفه فرمانده یگان حفاظت فرودگاه های کهگیلویه وبویراحمد(یاسوج- گچساران) اظهار داشت: ارایه تسهیلات و خدمات مناسب به مسافران، ایمنی و امنیت از جمله شاخص های مهم در فرایند جابه جایی مسافران هواپیمایی است.
وی تصریح کرد که البته مسافران و مردم قبل از تامین و اجرای این سه اصل خواهان برخورد کریمانه، اخلاق مدارانه و در نهایت ادب و نزاکت توسط نیروهای یگان حفاظت اعم از حفاظت سپاه، پلیس و حراست فرودگاه هستند.
سردار موسوی تاکید کرد که در طول حدود ۳۰ سال خدمت در فرودگاه های کشور همواره این رویکرد و راهبرد اساسی را مدنظر کارکردهای حفاظتی در سطوح مختلف قرار داده ام.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: هویت و ماهیت اصلی در وجود یک پاسدار و سرباز وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی بر کارکردهای دینی و اخلاقی آن استوار است.
سردار یدالله بوعلی تاکید کرد که نیروهای یگان حفاظت سپاه در فرودگاه های استان نیز باید با رعایت اصول و مبانی اخلاقی، دینی و اسلامی و برخود همراه با ادب و حفظ کرامت انسانی وظیفه و رسالت خود را که تامین امنیت است، انجام دهند.
وی بیان کرد که بدون شک غفلت از این اصول و مبانی نیز سبب انحراف در انجام خدمات و وظایف آنان خواهد شد.
سرهنگ سعید رسولی گنجه ای در این آیین به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت فرودگاه های کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات سرهنگ سامان صانع نسب فرمانده قبلی تجلیل شد.
۶ پرواز در طول هفته به جز روزهای پنجشنبه از طریق فرودگاه یاسوج و سه پرواز شامل روزهای(شنبه، دوشنبه ، چهارشنبه) از طریق فرودگاه نفت و گاز گچساران به مقصد تهران انجام می گیرد.

** کمترین تنش امنیتی در سه دهه فعالیت صنعت هوایی کشور
فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی جمهوری اسلامی گفت که کمترین تنش و مشکل امنیتی در طول بیش از سه دهه فعالیت صنعت هوایی کشور با هوشیاری نیروهای جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نهادهای امنیتی رخ نداده است.
سردار صفرعلی موسوی روز یکشنبه در حاشیه آیین معارفه فرمانده یگان حفاظت فرودگاه های کهگیلویه و بویراحمد درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که رمز تحقق این مهم ناشی از داشتن انگیزه الهی در وجود نیروهای امنیتی و حفاظتی اعم از سپاه، پلیس امنیتی ناجا و سایر نیروهای حراستی در قلب فرودگاه های کشور بوده است.
پنجم دی سال ۱۳۶۳به فرموده امام خمینی (ره) مسئولیت حفاظت و تامین امنیت فرودگاه های کشور به سپاه پاسداران واگذار شد.
وی یادآور شد که سربازان فداکار و نیروهای یگان حفاظت سپاه پاسداران تاکنون و از آغاز ابلاغ این ماموریت حساس با هوشیاری کامل، اعتقاد به ارزش های الهی و معنوی و اطاعت محض از امام راحل و رهبری مانع از بروز کوچکترین نفوذ و تنش امنیتی در سطح فرودگاه های کشور شده اند.
سردار موسوی هماهنگی و همدلی بین نیروهای یگان حفاظت با مجموعه کارکنان و مدیریت فرودگاه های کشور و همراهی مردم را از سایر شاخص های مهم در اجرای موفقیت آمیز ماموریت حساس تامین امنیت در صنعت هوایی کشور ذکر کرد.
سردار صفرعلی موسوی به منظور شرکت در نشست تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت فرودگاه های کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج مرکز این استان سفر کرده است.
سرهنگ سعید رسولی گنجه ای در این آیین به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت فرودگاه های کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات سرهنگ سامان صانع نسب فرمانده قبلی تجلیل شد.
۶ پرواز در طول هفته به جز روزهای پنجشنبه از طریق فرودگاه یاسوج و سه پرواز شامل روزهای(شنبه، دوشنبه ، چهارشنبه) از طریق فرودگاه نفت و گاز گچساران به مقصد تهران انجام می گیرد.
استان ۷۰۰ هزار نفری کهگیلویه وبویراحمد در جنوب غربی ایران واقع شده است.
خبرنگار: حمید جهان** انتشار دهنده:حسینعلی راشکی
۳۰۱۶/۸۰۰۵

انتهای پیام /*

[ad_2]

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + هفت =

دکمه بازگشت به بالا