;
آخرین اخبار

ببینید | خواستگاری سرباز اوکراینی در ایست بازرسی؛ سورپرایزی که یک میلیون بازدید خورد | واکنش دختر چه بود؟


به گزارش همشهری آنلاین، بیش از ده روز از جنگ روسیه و اوکراین می‌گذرد. این جنگ که وارد سیزدهمین روز خود شده است موجب آواره شدن بسیاری از مردم اوکراین از سرزمینشان شده است. اوکراینی‌ها برای نجات جان خود مجبور شده‌اند کشور خود را ترک کرده و به کشورهای همسایه پناه ببرند.

ویدئویی که به تازگی در توئیتر منتشر شده است درخواست ازدواج یک سرباز اوکراینی از دختر مورد علاقه‌اش در مناطق جنگ را نشان می‌دهد. در این ویدئو این سرباز اوکراینی با دیدن دختر مورد علاقه اش در یک ایست بازرسی روی زمین زانو زده و از وی تقاضای ازدواج می‌کند. در این ویدئوی تقریبا ۲ دقیقه‌ای سربازان اوکراینی در یک ایست بازرسی سرگرم بازرسی شهروندان دیده می‌شوند. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که شهروندان دست‌های خود را روی سقف خودرو گذاشته‌اند توسط سربازان بازرسی می‌شوند.

در میانه بازرسی، ناگهان یک سرباز روی زمین زانو شده و در حالی که یک حلقه و یک دسته گل در دست دارد از وی درخواست ازدواج می‌کند. لحظاتی بعد شهروندان و سربازان دیگر دور این زوج حلقه شده و با آن‌ها خوشحالی می‌کنند. این ویدئو از زمان انتشار در توئیتر تاکنون بیش از یک میلیون بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «عشق را اشاعه دهید نه جنگ را.»

منبع:ایسنا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا