;

سامانه بودجه متمرکز سازمان تأمین اجتماعی به بهره برداری رسید

 به گزارش ایسنا، رحیم اردلان اظهار کرد: پس از آموزش های لازم این سامانه برای اجرا به تمامی واحدهای سازمان تأمین اجتماعی ابلاغ و جایگزین نرم افزارهای سابق شد.

وی افزود: این سامانه تحت وب ابتدا به صورت آزمایشی به مدت ١١ ماه در واحدهای اداره کل غرب و مدیریت درمان استان تهران مورد آزمون قرار گرفته و با همکاری اداره کل بودجه و تشکیلات و دفتر راهبری سیستم ها و همچنین همراهی شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین، تکمیل و موفقیت آن در تأمین نیازهای مدیریتی سازمان مورد تأیید قرار گرفت.


اردلان ادامه داد: بهره برداری از این سامانه، گام بلندی در راستای اصلاح نظام بودجه ای سازمان تأمین اجتماعی بوده و موجب  شفافیت عملکرد واحدهای اجرایی بیمه ای، درمانی، ادارات کل، مدیریت های درمان و ستاد سازمان می‌شود.


معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: با بهره برداری از این سامانه می توان مراحل پیش بینی، ابلاغ، تخصیص، اجرا، نظارت و تفریغ بودجه را به صورت بر خط و تحت اشراف مدیران ارشد سازمان انجام داد.


بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، شایان ذکر است سازمان تأمین اجتماعی با بیش از یکهزار واحد اجرایی و ستادی بهره بردار از این سامانه، بزرگترین سازمان برخوردار از سامانه بودجه متمرکز بوده و در این خصوص پیشتاز تمامی سازمانهای دولتی و نهادهای عمومی کشور است. 


انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا