;
آخرین اخبار

سربازان بهترین سرمایه های نظام و کشور هستند


سردار جهانبخش کرمی روز پنجشنبه در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) افزود: مردم کشور ما عاشورایی، ولایی، امام حسینی، مومن، متدین، شجاع و معتقد هستند و در همه شرایط عاشورایی عمل کردند.

وی با اشاره به مشکلات مبتلا به کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: پس از تحمیل جنگ تحمیلی به ایران، ان آن دوران در این لباس مقدسی در میدان نبرد هشت ساله تاریخی عمل کردند.

سردار کرمی با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی سلطه گران، کشور و مردم ما را تحقیر کرده بودند، تصریح کرد: با عنایت و خواست خداوند در شرایطی که استکبار جهانی به همه جهان سلطه داشت و کشور ما هم مطلق در دست آنها بود امام راحل مبارزه نه علیه رژیم شاه بلکه مبارزه علیه کفر و شرک و جبهه استکبار را آغاز کرد و جوانان غیور نیز به امام لبیک گفتند و با غیرت و شهامت کشور را از زیر یوغ دشمنان خارج کردند.

وی خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جبهه استکبار و ابرقدرتها ساکت ننشستند و ناامنی، درگیری و انواع حملات را علیه کشور ما آغاز کردند و در برقرارری امنیت پایدار در این کشور مشکل ایجاد کردند.

سردار کرمی گفت: در این ناامنی ها جوانان غیور ما به صحنه آمدند و حتی با چوب و چماق امنیت کشور را تامین کردند.

وی با بیان اینکه جنگ علیه ایران به عنوان آخرین حربه دشمن برای از بین بردن اسلام آغاز شد و همه ابرقدرتهای عالم اعم از غرب و شرق مقابل ایران قرار گرفتند، افزود:

در آن دوران جوانان کشور و جانبازی کردند تا امروز ما در اوج عزت، اقتدار و آسایش زندگی می کنیم.

سردار کرمی تاکید کرد: امروز نیز سربازان در دفاع از اسلام و دین خدا و اطاعت از ولایت پیشگام هستند تا کشور همچنان در امنیت و اوج سربلندی باشد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان گفت: امروز هم دشمنی استکبار به پایان نرسیده است و همچنان در کمین نظام اسلامی  بوده و با همه ابزارها و شبکه‌های مختلف ماهواره‌ای و ۲۷۰ شبکه فارسی زبان در صدد ضربه زدن به جوانان کشورمان هستند.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 13 =

دکمه بازگشت به بالا