;

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در ورامین برگزار شد


به گزارش ایرنا ، نیروهای انتظامی شهرستان های ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، دماوند ، فیروزکوه و پردیس روز دوشنبه با حضور در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی آمادگی خود را در حفاظت از ارزش های اسلامی به نمایش گذاشته و توان دفاعی خود را با اجرای رژه از مقابل تمثال امام راحل و مقام معظم رهبری و اجرای حرکات نمایشی به تصویر کشیدند.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در این مراسم گفت : بهمن ماه برای ملت ایران یادآور خاطرات بسیار ارزشمند و تاریخی مبارزات انقلابی تا رسیدن به مرز آزادگی از یوغ استکبار جهانی است .
سردار عبدالرضا ناظری افزود : امام راحل با انقلاب خود ملت ایران را از زیر بار ظلم و ستم استکبار نجات داد و درس آزادی و آزادگی را به تمامی آزادیخواهان جهان آموزش داد تا دیگران نیز بتوانند خود را از بند ظلم و ستم رها کنند.
وی گفت : امروز نیروی انتظامی به واسطه عزتی که از انقلاب به دست آورده موفق شده تا با قدرت در تمامی مأموریت های خود حضور یافته و با استقلال کامل از کیان نظام دفاع می کند در صورتی که در رژیم ستم شاهی نیروهای نظامی و انتظامی پادوی آمریکا بودند و تمام فعالیت های آن ها در جهت حفظ منافع آمریکا بود.
وی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی معجزه الهی است که به واسطه هدایت های مردی از سلاله رسول الله(ص) و با تکیه بر حرکت خروشان ملت ایران به ثمر رسید.
ناظری گفت : امروز انقلاب اسلامی به الگویی تمام عیار برای تمامی کشورهای آزادیخواه جهان تبدیل شده و توانسته بسیاری از توطئه های استکبار جهانی در دست یابی به منابع کشورهای مظلوم را خنثی کند.
وی تأکید کرد: دشمنان قسم خورده نظام باید بدانند که سربازان ولایت فقیه با تمام توان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست کرده و تا پای جان بر سر عهدی که با شهیدان و امام شهدا بسته اند باقی می مانند.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
خبرنگار: سید حسن میری انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/۷۲۵۴ / ۱۵۳۹

انتهای پیام /*

[ad_2]

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا