مهارت آموری

وزارت علوم سرباز امریه پژوهش‌یار جذب می‌کندبه گزارش روز شنبه وزارت علوم، این وزارتخانه برای بهره مندی از خدمات نیروهای دارای مدارک تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه‌ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.

پایگاه اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم به نشانی www.amriye.msrt.ir با انتشار فراخوانی برای هشتمین بار، تاریخ آغاز ثبت نام نسبت به جذب سرباز امریه پژوهش یار در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را اعلام کرد.

بر اساس این فراخوان به‌منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای مشمولان وظیفه و دانش‌آموختگانی که تمایل به گذراندن دوره سربازی خود در قالب نیروی پژوهش یار امریه دارند با داشتن برگه اعزام با تاریخ اول اسفندماه ۱۳۹۹ می‌توانند جهت اطلاع از اعلام نیاز استان‌ها، شرایط جذب و مدارک مورد نیاز از تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۹ لغایت ۱۸ آذر ۱۳۹۹ نسبت به ثبت نام در سایت امریه وزارت علوم اقدام کنند.

طبق این فراخوان، نتایج اولیه این ثبت نام جهت تایید یا رد درخواست در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ اعلام می شود. همچنین تاریخ اعلام نیاز دانشگاه‌ها برای این دوره از دهم آذرماه ۱۳۹۹ شروع می شود و تا ۲۷ آذرماه ۱۳۹۹ ادامه دارد.

متقاضیانی که تمایل به گذراندن خدمت سربازی خود در قالب امریه دارند، در تاریخ مقرر نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک اعلام شده در سایت امریه وزارت علوم و تکمیل فرم‌های پیوستی اقدام کنند تا درخواست این دانش‌آموختگان بر اساس دارا بودن صلاحیت عمومی جذب در دستگاه‌های دولتی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین پس از کسب امتیاز لازم در مصاحبه تشخیص توانایی کار در آزمایشگاه از طریق پنل ثبت نام متقاضی اعلام شود.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا