مهارت آموری

معافیت قانونی برای سربازان فراریبه گزارش ایرنا به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در آیین افتتاح مجتمع قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح در ‌شرق استان تهران که با حضور مسئولان محلی، استانی و کشوری برگزار شد با اشاره به اینکه یکی از نیازهای مهم و اساسی مردم دسترس بودن خدمات قضایی برای آنها است، اظهار کرد: خوشبختانه با افتتاح این مجتمع دیگر نیاز نیست مردم شهرستان‌های جنوب شرق و شرق استان تهران برای امور شکایت به پایتخت مراجعه کنند.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان به اینکه دسترسی آسان مردم به محاکم قضایی راه را برای شکایات آنان سهل می‌کند، گفت: پیشگیری از جرایم و حفظ اقتدار نیروهای مسلح از دیگر اهداف افتتاح این مجتمع قضایی به شمار می‌رود.

وی افزود: پیشگیری از جرم طبق تصمیمات اتخاذ شده بر عهده نیروهای مسلح گذاشته شده که با مدیریت و همکاری سازمان قضایی نیروهای مسلح انجام می‌شود و در این خصوص نتایج خوبی از نظر کاهش جرایم نیروهای مسلح حاصل شده است.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اجرای طرح «بازگشت به سنگر» بیان کرد: این طرح با همکاری نیروهای مسلح آماده و تنظیم شده و سربازان فراری نگران برخورد تند سازمان قضایی نیروهای مسلح نباشند.

وی اظهار کرد: از سربازان فراری دعوت می‌کنیم که به محل خدمت خود بازگردند تا از معافیت‌های قانونی در مجازات بهره مند شوند.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا