مهارت آموری

فرمانده سپاه شهدا: بیانیه گام دوم انقلاب نیاز به تبیین شدن داردسردار سرتیپ دوم حبیب شهسواری روز سه شنبه در جشنواره “حضرت علی اکبر (ع) و جوان سرباز” افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید بسیاری بر جوانان و نقش آنان شده است که بیانگر تاثیرگذاری آنان در آینده ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه در این بیانیه ۴۴ بار از جوانان توسط رهبر معظم انقلاب نام برده شده است اظهار داشت: این امر بیانگر نقش مهم و آینده ساز بودن جوانان است که دارای اهمیت بسیاری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: جوانان سرباز مدیران و مسوولان کاربلد نظام خواهند بود و اگر بخواهند در موضوع ضعف تخصص قرار نگیرند باید خود را از بعد علمی و معنوی اجتماعی  تقویت کنند.

وی با اشاره به اینکه سربازان این دوران بسیار رشید بوده و در صورت تهدید مرزهای ایران اسلامی برای دفاع از نظام پیشقدم هستند گفت: سردار سلیمانی الگویی بی بدیل در زمینه سربازی برای دفاع از کیان اسلامی است.

سردار شهسواری گفت: این جشنواره به نام حضرت علی اکبر (ع) نامگذاری شده است و جوانان سرباز ما با پیروی از ایشان راه دفاع از کشور را طی می‌کنند.

وی ادامه داد: سربازی در همه جوامع یک کار ارزشمند است و همواره در چشم مردم جایگاه ویژه داشته، اما اسلام بالاتر از همه، سربازی را عبادت می‌داند زیرا که موجب ایجاد امنیت و پایداری در جامعه می شود.

فرمانده سپاه شهدای اذربایجان غربی اظهار کرد: ما بر اساس این نظریه‌ها به سربازی، به عنوان یک برهه سرنوشت ساز برای جوانان نگاه می‌کنیم زیرا وجود و حضور سرباز فکر تجاوز را از سر دشمنان می‌گیرد.

در ادامه این مراسم از تعدادی از سربازان، پدر یک شهید و تعدادی از ایثارگران این حوزه در ارومیه تجلیل شد.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا