مهارت آموری

تمدید تسهیلات تردد مشمولان وظیفه غایب مقیم خارج از کشوربه گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا به صورت گسترده و جهانی، مجوز خروج از کشور آن دسته از مشمولان غایبی که از یکم اسفند سال ۱۳۹۸ تا پایان سال ۱۳۹۹ با تایید وزارت امور خارجه مجاز به تردد به کشور بوده اند ، تا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ تمدید شده است.

وی گفت: همه مشمولان غایب مقیم خارج از کشور که کمتر از سه سال اقامت دارند به شرط آنکه تا قبل از پایان سال ۹۸ درخارج از کشوراقامت داشته و تا پایان سال ۹۹ با تایید وزارت امورخارجه مجوز خروج از کشور اخذ کرده اند ،تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۰ مهلت دارند تا از کشور خارج شوند.

سردار مهری اظهار کرد: مشمولانی که با معافیت تحصیلی صادر شده سازمان وظیفه عمومی در دانشگاه های خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند برای تردد به کشور، نیاز به تاییدیه وزارت علوم و وزارت بهداشت دارند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع:ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا